Jeden den (2011)

Klasická romantika, kde asi už nic více se nedá zahrát, aby tomu člověk opravdu uvěřil, proplétání vztamu mezi dextrem a Ammy, ale bohužel nikterak zajímavé a to jsem na romantické filmy docela vysazená, ale tady se mě to jaksi hodně minulo, velká škoda

Nokas (2010)

Film, který na mě působil hodně unyle, až bych řekla nudně, rekonstrukce případu loupeže v Noksu na mě nijak nepůsobilo, zbytečně dlouhé záběry, a tím film hodně uvadá v realistický pojem, velká škoda, kdyby bylo ve filmu více napětí, bylo by to nakonec povedený film ale tady se toho až moc nepovedlo, ,

Láska a jiné kratochvíle (2009)

Melodramatický příběh, o ztracení a znovunalezení samu sebe po té, co si člověk prožije rodinnou tragédii, a odpuštění sama sobě i blízkého okolí, v hlavní roli s Natálií Portman, kterou jsem si hodně oblíbila i z odlišných filmových žánrů, film mě celkem uspokojil, ale chvílemi jsem se cítila tak trochu znuděně, ale poslední půlhodina ta to docela vyvážila, takže ani velké zklamání, pro mě docela slušně odehraný dramatický film

Mistrovský plán (2011)

Film, který vlastně nebyl vůbec špatný, ano scénář byl trochu jednoduchý, děj slabý, ale přesto to mělo něco do sebe, ale takto si loupež nepředstavuji, no co, aspon byla ve filmu tak trochu sranda, a nebylo to myšleno nějak až moc vážně, a konec, ten byl optimistický, a dobře zakončený.

Footloose: Tanec zakázán (2011)

Taneční film, ale nejen o něm, tanec je nádherná věc, člověk se uvolní, veškeré napětí zmizí, tancem se dá vyjádřit všechno, vztek, lásku, problémy s lidmi, tanec je naprosto úžasný pohyb, v tomto filmu je sice první půlka tak trochu podprůměrná, ne každémuse musí tento styl filomulíbit, ale kdo miluje tanec at už pasivně nebo aktivně, je to právě pro něj a já tanec miluji, ve všech jeho podobách

Borgia (2011) (seriál)

po prvním díle pro mě docela zklamání, historické filmy mám ráda,ale tady jsem se jaksi netrefila do mého vkusu, doba která je hodně drsná, panovačná, příkazy, no nevím, jestli se ještě na tento seriál podívám.

Šípková Růženka (2011)

Zvláštní film,u kterého tak podivně mrazí, když se člověk na tento film dívá, co člověk všechno musí udělat, aby si našel svoje místo a aby žil v dobrých podmínkách? myslím, si, že by tento film měl být více ohodnocen, přeci jen to nebylo až tak zlé,

8213: Dům hrůz (2010)

Tak za prvé nevěřím na paralerní jevy, takže tento film jsem brala spíše s hodně velkou rezervou, a nejsem přesvědčená, že to takto bylo, i když na kameře se cosi objevilo, ale to mohl udělat kdokoliv, že? aby vše vypadalo věrohodně, no nechme polemiky a k filmu, první hodina tam se teda nic neděje, spíše nuda, ale pak to vezme obrátky a má to svoje drama, ale do hororu to má opravdu daleko

Čas hrdinů (2011)

Historii neznám, nevím, jak to bylo ve skutečnosti, ale mám ráda válečné filmy, ačkoliv jsem viděla i lepší filmy s touto tématikou, nebylo to tak zlý, víc k tomu asi nemám co dodat,

Rumový deník (2011)

Na tom že zde hrál herec Johnny Depp, tak to byla jedna velká tragédie, nuda, film, ve kterém se vůbec nic nedělo, zbytečně strávený čas u tohoto filmu, že zde hraje takový velikán jako je Johnny jsem očekávala kvalitní film, ne tady toto, tomuto se nedá ani říkat dobrý film, a recenze k tom plně odpovídají