Zázraky se nedějí (2008)

super film, i když já taky na zázraky nevěřím, to může být opravdu jen ve filmech, ale bylo to hezký, nijak moc náboženský, naštěstí, doporučuji.

Nebezpečný cíl (2008) odpad!

tento film je pro mě propadák, ačkoliv mám ráda tohoto herce, ale tento filse zkrátka nepovedl, ztráta času

Grizzly Man (2005)

super film, i když to byl vlastně dokument, ale bylo to hodně smutný, tak jak onmilovak zvířata, tak v dnešnímsvětě je to výjimka, i když se řadím i k němu já, také miluji zvířata nade vše, a vždy budou pro mě na prvním místě před lidmi, nemělo to chybu doporučuji se na tento film určitě podívat

Rituál (2006)

tak tento film mě dostal svou atmosférou, hudbou vynikající herecký výkon Nicolas Cage, tento film byl opravdu hodně dobrý, vřele doporučuji, nic tam nechybělo, strach, napětí, až do poslední minuty jsem netušila jak to dopadne, ale tak krutý konec jsem fakt nečekala

Ženy (2008)

docela průměrný film, ale moc mě nenadchnul, slabé téma, ale bylo hezké že i tak kamarádky stojí při sobě a tak to má být i v životě, ale ani jedna herečka mě nepřesvědčila, takže tento film nedoporučuji, celkem nuda

Pochyby (2008)

tneto film mě nijak nenadchnul, očekávala jsem od toho víc, ale Streepová hrala skvěle jako vždycky, podle mého tam mělo být mín církevních věcí, mohlo to mít spád, ale bylo to celkem nuda, jen jsem sympatizovala s knězem, nevidím jediný důvod, proč by se nemohl sbližovat s dětmi. Tneto film bych nedoporučila, snad jen, když by byl trochu lepší děj, je to velká škoda, že se to nepovedlo.

Světlušky v zahradě (2008)

tak tento film byl nparosto skvělý, nejenže s Julii Robertsovou, kterou mám moc ráda, ale i proto že děj byl úžasnej, i když i tragickej a plný emocí, smutné bylo to, že otec neměl rád svěho syna a i ho nenáviděl, po tomto filmu jsem si vzpoměla i na svoje dospívání, které nebylo nijak růžové, proto mě bylo z tohoto filmu hodně smutno, perfektní herecký výkon.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

dávám sice 5 hvězdiček, a to z toho důvodu, že to byl pěkný film, ačkoliv westerny nemusím, a herce Brad Pitt taky nemám moc ráda a ani se mě vlastně moc nelíbí, ale v tom to filmu hrál hezky, bylo mě ho i chvílemi líto, jak ho jeho nejbližší podrazily, určitě tento film vřele doporučuji.

Americký gangster (2007) odpad!

tento film mě vůbec nanadchnul, hrozný děj, nedodívala jsem se do konce, asi je totím, že nemám ráda drogy y proto mě tento filmtak vadil, divný děj,škoda že Danzel Wahington hraje někdy v tak hrozných a nudných filmech. určitě tento film nedoporučuji, ale každý má rád jiný styl filmu, ale já tento rozhodně ne

Vévodkyně (2008)

naprosto super film, nemělo to chybu, nejen ta atmosféra, jen to kazil despotický a tyranský manžel, i když na tu dobu to bylo běžné, obdivovala jsem, že to snášela, i když se pak doopravdy zamilovala, tento film vřele doporučuji, nemá to chybu.