P.S. Miluji Tě (2007)

tento film je pěkný, ale dost mě vadila herečka která hrála Holly, kdyby ji hrál někdo jiný, určitě bych dala více hvězdiček. Mám ráda romantické filmy a tento se opravdu povedl, hezká atmosféra, i když chvílemi se mi prolíná i smutkem. Určitě bych tento film dopručila jako večerní film hlavně v létě.Jen bohužel tato herečka semi nelíbí, je trochu praštěná, a někdyneví co sama by chtěla a nebo očekávala od života

RocknRolla (2008)

tento film mě vůbec nebavil hrozní herci, divná atmosféra a děj byl naprosto nudnej, doufám, že takový filmy už se točit dlouho nebudou, naprostá ztráta času, do kina bych na tento filmnikdy nešla.

Bílá vrána (2008)

tento film mě vůbec nenadchnul, bratr se styděl za svého autistického bratra, a ani se mu nedivím co tam prováděl,i když v podstatě za to vůbec nemohl, přišlo mi to jako nudný nezajímavý film, a ani jsem nedokázala se dodívat do konce, takový typ filmů moc nemusím, i když nic nemám proti postiženým, ani herci mě nenadchli, proto bych dala misté 76% jen 50%.

Hledání Země Nezemě (2004)

pěkný příběh, sice pro děti, ale nebylo to tak špatný, známé jako Petr Pan proč ne

Nouzový východ (2008)

tak nevím co k tomuto filmu dodat prostě super film, i když ten konec mě dost šokoval, mě nějak ale pořád nesedí Kate Winslet,podle mého to není dobrá herečka, zahrála to sice dobře, ale nějak ji nemusím. Ale film určitě doporučuji

Zkurvená noc (2003)

je to příběh který je hodně jednoduchý spojený do několika příběhů, ale není to málo? nezáživný děj, chvílemi zmatený, žádné prvky napětí, tohle se moc nepovedlo bohužel

Gran Torino (2008)

tak toto bylo velké zklamání, tak jsem se na to těšila, ale toto bylo hodně slabý a Clint Eastwood to byla opravdu nepovedná role, a přitom je to tak vynikající herec velká škoda

Poslední tanec (2003)

další taneční film, rozhodla jsem se podívat po dlouhé době na Patricka, ale jaké bylo pro mě zklamání, když jsem viděla, že neumí moc tancovat a to jsem ho považovala za dobrého tanečníka a on byl při tom jen průměrný, to mě dost překvapilo, a i hodně zklamalo, dalo se na to dívat, ale jednou stačilo

Předčítač (2008)

pro měto byl průměrný film, nijak mě to nenadchlo, možná ten konec,jaksi uvědomil, co ona pro něho znamenala, ale jinak hodně slabý film

Mamma Mia! (2008) odpad!

tak tento film je naprosto nudný, nelíbilo se mi na tom nic, nedoporučuji, ztráta času, asi je to tím, že písničky této skupiny nemám ráda, doufám, že budou lepší filmy, než toto, nepovedl se.