Policajt v Beverly Hills II (1987)

Zbyla jen komedie..vše ostatní se pomalinku vypařilo. Místy dokonce bylo celkem dost slyšet skřípání, jak někdo na tu humornou pilu tlačí...za to vše co aspoň v nějaké minimální míře zbylo - slabší tři hvězdičky.

Barbar Conan (1982)

Jedno z nejlepších fantasy všech dob co zabijí vlastní výpravnost a téměř vražedná stopáž...na druhé straně je zde spousta silných scének u kterých se jen velmi těžce dýchá. Asi nejsilnější tři hvězdy co jsem dal...třeba časem dozraji k více hvězdám.

S čerty nejsou žerty (1984)

Je to prostě REBEL!!! Kdepak já? Já, já mám Petra ráda! i já ho mám rád, s popelavým Trávníčkem a jeho oříšky, prosím o fanfáry! tjajajajadádádá - nejlepší česká pohádka!

Kick-Ass 2 (2013)

Když se první díl dotkl u mě filmového orgasmu, nemyslel jsem si, že by mě pokračování mohl nějak extra vzrušit. Utekl nějaký čas, a můj malý společník je zase o něco náročnější. O to víc mě překvapilo, že asi po 6 min předehře jsem začal cítit tlak v trenýrkách co jsem dostal pod stromeček..skutečně...on vstal a bavil se. Při finálním " výronu " se na mě jedním očkem podíval a řekl: " snad to bude Nářez i po třetí. " 87%

Would You Rather (2012)

No já smekám, chce se mi napsat KONEČNĚ! ( ale popořadě ) V TV se reality show opakují furt dokola, dokonce i výherci se opakují! Kladu si otázku: " proč nepřijít s něčím novým ? " Myslím, že by i diváci mohli posílat sms a komerční televize by vydělaly majlant. Je to sice hodně zvrhlý nápad, ale úplně stejně jako tento film. Wauuu ( hodně nadšeně ), jak já se bavil nad tím tleskáním a huronským smíchem, škoda jen, že synek neudržel ptáka v kleci, ten byl totiž taky k sežrání...a juuuhůůůů ( skoro orgasmus ) - KONEČNĚ - KONEC!!!

Zmizení (2013)

Delší dobu jsem neviděl takhle kvalitní krimi, temnou krimi. Příběh se vleče, venku prší a sněžní. Chlad a úzkost doslova na diváka dýchá! Do toho celkem kvalitní herecké výkony ( nenapsal bych mimořádné, ale do tohoto snímku naprosto sedící - asi šťastná ruka při výběru )....škoda konce, z kterého jsem rozhodně PUF nebyl a mírně mě zklamal. Do toho dusna a temna by se hodil trošku černější moment, ještě že přišel poslední střih, kdyby se totiž vyklubal krtek, sebral by 5 hvězdu.

Machete zabíjí (2013)

RR mám pro Tebe slabost, ale takhle to překombinovat to nedovede ani Neymar s Messim za stavu 7:0 proti Realu Madrid. Dopíšu tady ten komentář, nebo spíš krátký nic neříkající blábol a půjdu se ihned pomodlit za návrat starého dobrého RR, který míchal v minulosti světové obrany líp než Cristiano Ronaldo...prostě kundy a krev už jsem viděl, já chci víc!

Elysium (2013)

Krásné šik oblečení, drahý make up, umělé kozy, tělo bez tuku a nafouklé rty nejsou zárukou kvalitního mrdu. Když Vám ta holka prostě nemá obsahově co říct a má naučené fráze jako x laciných kurev před ní. Pro jedince se slabším mozkem shrnu můj komentář asi takto: vizuálně dokonalý obsahový BRAK! 60%.

Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (2013) (pořad)

Pořad je postaven na Zdeňkove kouzle být pohotový a vtipný. Když se k tomu přidá host a dobrá vsuvka v podobě kuchařovi cesty za jiným oborem je z toho poměrně přijatelná zábava na sobotní večer. Přijít tento pořad před Ano, šéfe! a Zdenda nemít očumělou držku a hlavně úspěch, jsem si téměř jistý, že by to tady bylo v červeném.

Závod s časem (2013)

Když opomenu spousta časových náhod, nesmyslů a logických děr jak do řitního otvoru slona tak musím napsat toto. Sakra dalo se vytlouct daleko víc, zápletka nebyla špatná, stačilo tak málo, Bohužel scenárista ( nebo někdo jiný slaboduchý ) nastavil úplně nesmyslný čas návratu Paula Walkera zpět ke klice. Jinak Paul Walker nikdy asi nebude pan herec, ale tady se snaží a nechá se mu částečně i věřit, tedy až na otřesný začátek, kdy jsem už dlouho neviděl tak umělé herectví. Resumé: při kapce rozumu navíc, ubrání událostí co do sebe tak náramně časově zapadly, mohl tento film vybočit z průměrných řad filmů u kterých zůstane sice sedět, ale za 14 dní nevíte o čem byli.