Kožené slunce (2002) (TV film)

Matějka, Luňák a Kužel to byl asi můj největší problém, furt jsem si je představoval v Houslicích. Než jsem si zvykl, chvilku to trvalo, ale pak to stálo za to. Klasické problémy vesnických klubů a "čisté" metody jak nespadnout do fotbalových pekel...jediný kdo mi opravdu nesednul byl Honza Hrušinský naopak Stašová mě několikrát rozesmála opravdu moc. Hezké, poctivé, milé, někdy hořké. 69%.

Království (2007)

Velmi slušná zábava co se týče žánru a hlavně tématu. Nemám prakticky co vytknout až na to, že bych si přál trošku přímočařejší tempo. 77%

Království nebeské (2005)

Já tenhle film prostě můžu..a to DOST!!! ať je Orlando třeba makovej s vanilkovým krémem, pro mě je to dost kvalitní herec...o R. Scottovi můžu naspat to samé, stejně jako o Kingdom of Haven 86% *****.

Království ohně (2002)

Na ostrovní poměry je to taková druhá fotbalová liga co nabízí opravdovou zábavu jen nárazově...jinak je to taková plácaná, kde čekáte na branku a nějaký hezký moment déle než je záhodno.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Na naše poměry bravurní počin...herci hrají, kamera nestojí na jednom místě, story podle skutečných případů...jen tak dál...přeci jen chci ještě vyzdvihnout jeden hrecký výkon a ten má na svědomí Helena Dvořáková, je výborná...jen tak dál...71%

Kronika (2012)

V životě jsem se dostal opravdu mockrát do díry, ale nic podobného to semnou neudělalo. Ano byl to fajn pocit, ale umět po tomhle to co ty tří chlapci...no wooow. Rozhodně bych se nechoval tak dětsky jako oni, a tam mi právě chybí ta podstata věci, když tedy odepřu samotný vlez do díry a jeho následek. Pak je tady druhá stránka věci a to je zábava se vším tím lítáním, efekty a prostě triky co byly na oko hezké a hlavně v HD se na ně hezky dívalo. Hezky přitáhnuté tři hvězdy.

Kronika mutantů (2008)

Mnoha otázníků a nedostatků prostě a jednoduše přetloukla zábava....atmosféra z toho byla taky cejtit, béčkové sci-fi říznuté pár cákanečky červené krve na tmavé pozadí :D zajímavé herecké obsazení, pár hlášek a hloupých k tomu neuškodí...Zdeněk Pohlreich by tomu vyčetl, že tohle namíchá každý kuchař, ať to namíchá každý....hlavně když to bude jen trochu zábavné....

Kruh (2002)

Pokud se podívate na Kruh tak zjistíte čemu se říká pořádně hutná atmosféra...tak hutná že jsem se málem po*ral...jeden z nejlepších hororů poslední doby...nebojím se tento film nazvat "takovým malým kultem" : - ) 86%

Krvavý sport (1988)

Pěkně krvavej turnaj, kterej jsem si užil do prvního kola až po finále....s památkou hláškou ( tedy aspoň pro mě) páteř nejní cihla....poctivě baculaté tři hvězdičky.

Krvavý Valentýn (2009)

Klasicky tupoučký hororový thriller, aneb další stupidní vyvražďovací akce se špetkou rádoby příběhu…za pár krumpáčů v hlavě a za celkem „svižný“ průběh „děje“ dávám 2*…mít film o 20minut víc byla by to 1*…. 43%