Černé zrcadlo - Bílé Vánoce (2014) (epizoda)

Spoilery! Zatímco ostatní snímky se točí kolem jedné dobré myšlenky, v tomto filmu se myšlenek objevilo hned několik. Kromě perfektních myšlenek snímek nabízí i hodně zvednutý ukazováček na všechny muže, jejichž sexuální partnerky při spinkání sténají bolesti. Pánové, rychle od nich utečte. Je zde velké riziko, že si nechají napumpovat plnou nádrž křivozrakých pulců od někoho, kdo věří v nesprávného boha a tak ten správný při nadělování trochu pošetřil na jeho výbavě. Ten moment s otočivší se holčičkou, byl pro mě jedním z nejděsivějších momentů mého života. Něco takového bych nepřál ani někomu, kdo by si to zasloužil. Jináč celým filmem se nesla brutální atmosféra. Snad jen ten úvod s rádcem ošklivých paniců bych razantně pokrátil. Příliš mě snímek v úvodu nebavil. Krásně se to ovšem rozběhlo a ten nápad se vstupem do myslí byl skvělý. Ta věc s blokací rovněž super. Někdy bych určitě zužitkoval. Skoro by se mi až chtělo hodnotit maximálně. Super práce a doposud rozhodně nejlepší díl seriálu, a to po všech stránkách. Jon Hamm mě jako herec oslnil. A vůbec tento díl působil takovým filmovějším dojmem, než tomu bylo v případě všech jeho předchůdců.

Černé zrcadlo - Medvídek Waldo (2013) (epizoda)

Spoilery! Rozhodně slabší než předchozí díl, přesto však myšlenkou opět velmi zajímavé. I my máme v politice takového svého medvídka Waldo. Pokud ho definitivně neskolí další z mnoha viróz, tak ještě chvíli mít budeme. Zatímco Milda je ve vztahu s pálenkou, Waldo udělal životní chybu, když se rozhodl strkat svojí ozdobu do rozmnožovacího ústrojí retardované politické konkurentky. Moc nechápu zdejší "nízké" hodnocení. Tento díl mi nepřišel v ničem nějak závratně slabší. Méďa byl celkem vtipný a říznuté politikou to bylo tak akorát. Zatímco ostatní díly nastolují vizi možné zvrácené budoucnosti, tak tento díl přišel v podstatě s již existující situací. Možná to diváctvo vyděsilo. Za mě slabší 4 *.

Černé zrcadlo - Lovná zvěř (2013) (epizoda)

Spoilery! Kluci z tohoto seriálu opravdu srší nápady a originalitou. Každý díl je jedinečný a většina rozhodně stojí za investovaný čas. Asi se budu znovu opakovat, ale musím ocenit vynikající nápad. Vize zvrácené budoucnosti, kde je ohavný zločinec trestaný před zraky obrovského publika formou show. Hrozně se mi začaly líbit konce jednotlivých dílů. Tvůrci to umí moc hezky zakončit. Jediná moje výtku může směřovat snad jen ke dvěma ústředním slečnám odpudivého zevnějšku. Jako kdyby nestačilo denně potkávat desítky ošklivých lidí v reálném světě. Ono to čeká na nebohého člověka i večer v seriálu.

Mr. Robot - d3.0_usporny_rezim.h (2017) (epizoda)

Po dlouhém čekání, mě to z nějaké nepochopitelného důvodu úplně neuspokojilo a trošku jsem usínal. Přitom blackout byl moc fajn. Seriál ovládla velmi příjemná atmosféra. Soundtrack neměl nejmenší chybu. Nemůžu se ho do sytosti naposlouchat. Jen mě to do sebe jaksi nedokázalo vtáhnout. Zřejmě za to může přestávka. Když vidím zdejší hodnocení, tak budu věřit, že chyba byla někde mezi televizí a pohovkou a budu doufat, že se do dalšího dílu již zvládnu plně položit.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Komixákům už došly zajímavé postavy a tak tento rok sledujeme píčoviny o feminstkách a buzerantech. Původní Spider-man přitom byla koukatelná věc. Nevím, co se těm idiotům honilo hlavou a rukama, když se rozhodli vytvořit snímek o přihřátém pubertálním análním průzkumníkovi, který vzhledem k tomu, že je podřadná bytost, tak řeší podřadné úkoly. A světe div se! Podřadné úkoly nejsou tak divácky atraktivní, jako ty nepodřadné. Brutálně jsem během sledování ztrácel pozornost. Děj mě nezajímal. K dokonalosti snímku chybělo snad jen to, aby Holland stejně jako pavouk, dělal pavučiny svojí teplou prdelí. To by mu ovšem nesměli uříznout koule a prdel mu jimi ucpat, soudě dle jeho ženského hlasu. Snímek se neustále pokoušel vytvářet nějaký humor. Nezasmál jsem se jedinkrát, protože ti kokoti filmem míří na dětské publikum. Otřesná věc! Prozatím jednoznačně nejhorší film od Marvelu.

Temná věž (2017) odpad!

Když už i horký adept na zařazení mezi moji nepočetnou skupinku oblíbených herců hraje, vypadá a chová se jako píča, tak se něco mezi režisérskou židlí a plátnem kurevsky posralo. Stephen King už by měl přestat inhalovat obnošené ponožky a místo píčovin o retardovaných dětech napsat po dlouhé době peckový horor. Divák sleduje 95 minut otravné dítě, debilního kouzelníka a nespoutaného Djanga, jak pronáší neskutečné nesmysly. Koho tím chtěli tvůrci oslnit? S výjimkou ojedinělých akčních scének zcela nesledovatelný paskvil. Den po zhlédnutí se mi snímek absolutně vykouřil z hlavy. Otřesná záležitost. Grcám. Vhodné maximálně pro děti předškolního věku.

Baby Driver (2017)

Spoilery! Jste-li retardátor nacházející se v prepubertálním, pubertálním nebo snad postpubertálním věku, pravděpodobně si na tomto paskvilu smlsnete. Jste-li ovšem inteligentní mladý muž, tak budete trpět. Neskutečně mě sral ten nesympatický idiot v hlavní roli. Sralo mě jak vypadal. Sralo mě jak se choval. Ze všeho nejvíc mě ovšem sral jeho playlist. Neposlouchatelné píčoviny - jedna vedle druhé. Snímek se celou dobu snaží působit hrozně kůl dojmem. Absolutně se mu to ovšem nedaří. Jednu trapnou scénku střídá ještě trapnější. Dobrý začne být až v momentě, kdy se hrozně kůl způsobem odebere na věčnost opice Foxx, který se zde mimochodem objevil ve své nejhorší roli v životě. Závěrečných 20 minut je tedy vysoce koukatelných. Škoda té ubohosti, která jim předcházela. Takhle to budou jen slabé dva kousky. Věřím však, že si tahle blbina dokáže najít své věrné publikum v řadách všemožných elementálů.

Narcos - Návrat do Cali (2017) (epizoda)

Spoilery! Tento seriál nabral ve své druhé polovině tak strhující tempo, že by mu dal leckdo přednost před sexem, a to dokonce i se člověkem hmatatelného pulsu. Závěrečný díl se nesl vesměs v politickém duchu. Pomaličku a polehoučku utichla válečná půda. Vyřešit už bylo třeba pouze maléry pana účetního, který toho věděl celkem dost. Uspokojením pro každého fanouška musela zajisté být smrt nevydařeného synátora Davida, který mě celou sérii neskutečně sral. Ještě lepší bylo odhalení nedžentlmenských osudů džentlmenů z Cali, kterým jejich kapitulace tak úplně nevyšla, protože se přeci jen našli čestní lidé, kteří byli pro jejich zatčení schopní dát všanc i svoji kariéru, budoucnost a mnohdy i život. Pevně doufám, že se chystá 4. série. Tvůrci mě přesvědčili, že dokážou i z méně chutných surovin připravit mimořádný pokrm. Smekám!

Narcos - Todos Los Hombres del Presidente (2017) (epizoda)

Spoilery! Takhle nějak vypadá seriálové nebe. Po celou stopáž jsem nedýchal. Jednoznačně nejlepší díl série a horký adept na nejlepší díl seriálu. Ani jsem si nevzpomněl, že kdysi existoval nějaký píčus Escobar. Krásně vyobrazení toho, jak byl kartel prolezlý jako rakovina do všech zákoutí státu, a to včetně nejvyšších míst. A přesto se konal boj, který nešel vyhrát. Odchyt dalšího narkobarona byl opět vynikající, i když se během něj posralo, co se jen posrat mohlo. Mimořádná záležitost.

Narcos - Convivir (2017) (epizoda)

Spoilery! Peňa se postupně posouvá výše a výše v žebříčku mých nejoblíbenějších seriálových postav. K ratingu mu přidává i fakt, že se po kolumbijských ulicích taková postava skutečně pohybovala. V tomto díle rozpoutal moc hezkou záchrannou misi za nepíchatelnou, leč důležitou bloncku. Velmi mě pobavil závěr, kde se ukázalo, že si mohl ušetřit čas a bloncčinu svatyni nechat klidně roztrhat tou malou částí partyzánů, kteří se za pobyt v džungli nestačili oteplit. Škoda lehce nudnějšího úvodu, druhá polovina dílu byla perfektní.