Hra na oliheň - Férový svět (2021) (epizoda)

Spoilery! Kromě dokončení sympatické hry na přetahovanou, se to tentokrát obešlo bez další zábavné variace dětských her. Nicméně, na tempu to nebylo znát. Napětí bylo znovu dohnáno na samý vrchol, jako kšandy běžného zasloužilého hospodského štamgasty. Tentokrát se to celé točilo převážně kolem nahlédnutí do zákulisí podpultovních obchodů s orgány skupinky červených frajerů se znaky z Playstationu na tváři. [80 %]

Hra na oliheň - Drž se týmu (2021) (epizoda)

Spoilery! Další nabušená epizoda, která nám ukazuje zejména to, jak zábavnou formou se dá pojmout tradiční přetahovaná s lanem. Je třeba tvůrce pochválit, že dovedou být stále dostatečně kreativní na tak malém prostoru. Epizoda nemá slabá místa. Parádní zvráceně zábavná jízda od počátečních minut do závěrečných titulků. Současně s první epizodou rozhodně prozatím nelepší díl s velmi milým cliffhengerem v závěru, kdy divák nemá jinou možnost než okamžitě navázat dalším dílem. [85 %]

Hra na oliheň - Muž s deštníkem (2021) (epizoda)

Spoilery! Netflix se ani v tomto jihokorejském případě nezapře. Seriál se v mnoha ohledech snaží hrát hodně na efekt a být velmi příjemným audiovizuálním zážitkem. Což se mu daří. Jen je to trošku na úkor logiky děje, kde se tvůrci nedokážou obejít bez množství berliček a scénáristických zkratek. Nejvíce bila do očí rozhodně sólo infiltrace detektiva nejdříve na trajekt a poté dokonce do řad hlídačů. Zatím mi to nijak zásadně nevadí. Tato epizoda měla znovu velmi dobrý spád a zatím je třeba ocenit i originalitu v rámci dětských her. [80 %]

Hra na oliheň - Peklo (2021) (epizoda)

Spoilery! Boží závěr prvního dílu dával tušit, že se tvůrcům horko těžko povede kvalitou navázat. Již samotný úvod této epizody moje tušení potvrdil. Naprosto dementní hlasování s extrémně nepravděpodobným výsledkem zásadním způsobem přibrzdilo veškerou akci. Namísto úžasně tísnivé atmosféry a dalších zvrácených her tedy sledujeme seznamování se s civilním životem několika postav, což tvůrci zřejmě nechtěli řešit formou flashbacků. Nechce se mi věřit, že bych již v rámci druhé epizody sledoval umělé natahování děje. Bylo samozřejmě ihned po hlasování jasné, že dojde k návratu. [70 %]

Hra na oliheň - Červená, zelená (2021) (epizoda)

Trošku se přidám ke zdejšímu hodnotitelstvu. Jsem rovněž velmi zvědavý, jestli tento díl některý z nadcházejících trumfne. Laťka byla nastavena opravdu velmi vysoko. Už seznamovací úvod dílu byl velmi solidní, ale to co si pro nás tvůrci připravili v závěru, to bylo něco neskutečného. Velice originální dílo, které je po audio vizuální stránce vymazlené k naprosté dokonalosti. [85 %]

Sexuální výchova - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Jakožto nejlepší, nejúžasnější, všeobecně nejnadanější a nejváženější uživatel této databáze, jsem pochopitelně tento přehypovaný seriál nemohl vynechat a rád obohatím tuto databázi prozatím jediným validním názorem. Je to píčovina. Během sledování jsem ani na okamžik nedokázal mít pocit, že bych sledoval cokoli, co by jakýmkoli způsobem připomínalo skutečný svět, což bych překousl za předpokladu, kdyby tento seriálový svět byl alespoň trošku zábavný. Z každého záběru na vás čiší nezdravá touha působit nesmírně cool dojmem, což je takový otravný trend Netflixu. Bohužel zcela na úkor jakékoli uvěřitelnosti. Tento výlet do jakéhosi prapodivného panoptika plného prapodivných a nesmírně otravných postav mě nedokázal absolutně ničím zaujmout a oslovit. Vůbec ten úvod, jak se z přizdi sráčského panice stal sexuální terapeut, byl totálně zkratkovitý a nedával ani zblo smyslu. Stejně tak stokrát zopakovaný vtípek se smyšlenými nadpřirozenými účinky viagry. Jeden z nejhorších pilotů, které jsem během svého filmově a seriálově bohatého života doposud viděl. Je to zkrátka debilní dílo zacílené na pubertální a prepubertální dívky, které začínají objevovat, že orgán, který doposud využívaly pouze k močení, má možná širší využití. Lze očekávat, že současná zdegenerovaná mládež bude ještě debilnější, neboť jim seriál nabízí celou plejádu maximálně retardovaných charakterů, se kterými se můžou snažit ztotožňovat. Nemluvě o nekonečně otravném zastoupení všech možných sexuálních orientací a ras, aby se náhodou někdo necítil být na okraji společnosti. Se vznikem tohoto paskvilo dostává slovo "klišé" zcela nový rozměr. Dokonce ani během úvodní hodiny tvůrci nedokázali předvést dostatek kreativity. Tak jak asi mohou vypadat následující díly? [15 %]

Boratův amerikánský lokdaun & Borat vyvrací - Debunking Borat: Gates’ Bricks (2021) (epizoda)

7 minutové povídání o aférce s cihlami, které byly v ulicích přichystané k podněcování agrese během demonstrace. Vůbec poprvé v rámci této zbytečné série, jsem měl možnost vidět jakési důkazy o tom, že cihly byly v ulicích i dávno před památném zakleknutí feťáka a zloděje svatého Floyda. Za to přihodím nějaké podíky, ale smutným faktem zůstává, že to znovu byla hodně o hovně. [15 %]

Boratův amerikánský lokdaun & Borat vyvrací - Debunking Borat: China Virus (2021) (epizoda) odpad!

Tak tentokrát se nás tvůrci pokusili unudit opět stokrát omílanými historkami na vznik covidu, kdy jsem přesvědčený, že ani jedna strana se nepřibližuje pravdě. Takže opět 7minutová steč dvou protichůdných názorů. Divákům tohle nedá vůbec nic a ke všemu tomu opět zcela chybí byť jen minimální náznak humoru. [5 %]