Mrazivá tajemství - Exkrementy (2018) (epizoda)

Díl doslova o hovně. Nicméně záběr na poslaneckou sněmovnu naplněnou exkrementy, kde se Miloš plavil v člunu, byl dostatečně výmluvný a zachránil celkový dojem. [65 %]

Mrazivá tajemství - Peklo na nebi (2018) (epizoda) odpad!

4 minuty jsou v mých očím více než dostatkem času, udělat alespoň jeden malinký náznak humoru. Tentokrát to ovšem hrubě nevyšlo. U sledování tohoto dílu je dílu je divákům tvůrců vyloženě líto. Téma velmi vděčné, do feministek a buzerantů se střílí dobře. Ovšem je třeba mít nabité ostrými. [0 %]

Mrazivá tajemství - Praotec Čech (2018) (epizoda)

Znovu krajně nevtipná sračka dělající si legraci z ubohosti českého národu, který má od prvopočátku rád ve svém čele starého neschopného senilního dementa. Plusové bodíky za tento jemný odkaz na Miloše. Jinak mě ty 4 minuty stereotypního humoru nijak neoslovily. [20 %]

Mrazivá tajemství - Mimozemšťané (2017) (epizoda) odpad!

Tohle nezachránil ani ufolog Pavlásek. Tohle byla ukázka toho, když si scénárista ubalí příliš velký joint. Nevtipná sračka o hledání mimozemského implantátu během vyšetření prostaty. [10 %]

Mrazivá tajemství - Vánoce (2017) (epizoda)

Nemohu se zbavit dojmu, že do 4 minut se dalo zakomponovat podstatně více humoru, než jen poukazovat na bukkake party v Betlémě a nařknutí biblické postavy z posedlosti sexem, což v dané době enormního nedostatku zábavy, musela být velmi oblíbená, často jediná možná společenská aktivita zábavného charakteru. [20 %]

Mrazivá tajemství - Červená karkulka (2016) (epizoda)

Znovu ničím naprosto nepřekvapivé poukazování na známé technické nedostatky pohádky. Tentokrát asi ještě větší nuda než v případě Jeníčka a Mařenky. [30 %]

Mrazivá tajemství - Jeníček a Mařenka (2016) (epizoda)

Pohlédnutí na známou dětskou pohádku optikou dospělých - zejména z právního a psychologického hlediska. Poukazování na velmi očekáváná úskalí tohoto mýto poetického příběhu velmi očekáváným způsobem. Tudíž nemohu říct, že bych se nějak řezal smích. Žádný velký zázrak. [60 %]

Jeepers Creepers 3 (2017)

Velmi se podivuji nad tím, že tento zcela vyčpělý námět má oznámeno 4. pokračování. Co mě naopak nepřekvapuje vůbec je to, že 4. pokračování už bude režírovat někdo jiný. Tahle nechutně nezajímavá píčovina byla Salvova poslední salva. Vůbec tomu nesedl ten přehnaně akční ráz a ani moc nedával smysl, když na vás z každého záběru pokukuje evidentně nízký rozpočet. Herecké obsazení složené z vyhaslých hvězd, či lidí, jejichž kariéra skončila dříve, než vůbec někde stihli zazářit - to byla zoufalost nejhrubšího zrna, kdy jste měli sto chutí si vyrvat oči z toho neustálého předhánění se, kdo zahraje svoji roli nejhůře. Zcela anti atmosférická píčovina s neuvěřitelně debilním dějem. Kam se poděla tvůrčí soudnost? [20 %]

Rick a Morty - Ricksy Business (2014) (epizoda)

Velmi zdařilé zakončení série. Opět mě však bavila pouze jedna dějová linka. Tentokrát ta s naprosto dokonalou kosmickou párty, kam se sjel ten největší odpad z vesmíru. Naopak rande na Titanicu bylo poměrně velké zklamání. Naštěstí nezabíralo v tomto dílu zase tolik místa. A teď vzhůru na další sérii. [85 %]

Rick a Morty - Close Rick-counters of the Rick Kind (2014) (epizoda)

Za nejlepšího uživatele této databáze musím konstatovat, že tento díl byl navzdory počtu Ricků přeci jen trošku slabší, než bývá zvykem. Tentokrát mě více bavila linka, kde Rickové hlídali a trolili rodiče. Ta druhá s pátráním po skutečném pachateli, byla přeci jen trošku slabší. [70 %]