Železná srdce (2014)

Páááni, páááni a ještě jednou páááni. Jsem neskutečně ohromen. Absolutně jsem nečekal, že to bude tak skvělé. Fakticky dlouho jsem neviděl válečný film, který by mě tak dostal od dob Ryana. Famózní Brad Pitt, z něhož jsem měl trošku obavy , jak se s touhle rolí drsňáka popasuje , ale sedlo to dokonale. "Percy Jackson" aka Logan Lerman jakožto zelenáč mě naprosto překvapil, jelikož když máte herce zafixovaného jako "děcko které je polobůh", těžko si ho pak dokážete spojit s tím, že střílí nácky z tanku ale zvládl to perfektně a smekám. Celkově jsem z celého filmu nadšen a doufám, že příští film s touhle tématikou, bude minimálně tak boží jako tenhle. Best job i ever had!!!!!

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Přemýšlel jsem, zda dát 4* nebo 5* a pokud to porovnám s ostatními díly , kvalitou to je minimálně na stejne úrovni, ačkoliv je to místy trošku utahané. Bavilo mě to a byl jsem napjatý, ačkoliv jsem očekávál , že v tom nejlepším to utnou no. Nezbývá než rok čekat, na tu finální část. A pak si konečně budu moct přečíst knihy. PS: Po dvou dnech , kdy jsem nechal vše odležet, musím říct, že to bylo skvělý i přes všechnu kritiku :)

Soudce (2014)

Jak jen napsat komentář , aby z něj čtenář dostal ty emoce, které dostane v sále při sledování tohoto filmu. Naposledy jsem v kině viděl Zmizelou a laťka byla sakramentsky vysoko a Soudce byl u mě hodně očekávaný film, hlavně kvůli obsazení Downeyho , jelikož jsem chtěl vidět jak se mu povede bez obleku Iron Mana. Jsem strašně překvapen, nadšen, obohacen, pobaven, prostě i přes vlnu některé kritiky tady, která mě rozhodně neodradila, jsem dostal mnohem víc než jsem čekal. Skvostné ne-li boží. Prosím, ať je tohle náležitě oceněno. Jedním slovem - TOP.

Labyrint: Útěk (2014)

Hodně velké překvapení , kterých by mohlo být víc a víc. Strašně mě zaujalo zasazení a celkový příběh tohoto filmu. Hltal jsem to s napětím a ačkoliv jsem se nedozvěděl pár duležitých faktů, které by mi pomohly si to dát troškku do kupy, i tak to bylo skvělé. Určitě sáhnu po knižní předloze, jelikož takový žánr já můžu. Za mě rozhodně spokojenost a nedočkavost na pokračování :)

Fakjů pane učiteli (2013)

Wau, na to že to je vážně německá komedie , tak hodně luxusní oddechovka a zasmál jsem se od srdce i víckrát, než u komedií ověřených značek. Nějáké volné pokračování z této dílny by neuškodilo. A taky chválím skvěle vybrané songy viz. John Newman nebo Neon Trees <3

Simpsonovi (1989) (seriál)

Jen čtyři slova - nesmrtelné a stále zabavné!

22 Jump Street (2014)

Top komedie letošního roku, humorem prošpikovaný kousek, má to nádech, svůj vlastní styl a topovní hlášky, takže zde není co řešit. "You have new mission, motherfuckers".

Thor: Temný svět (2013)

Po velké chvále na nového Thora, jsem se o tom musel sám přesvědčit, a musím říct , že je to vážně boží. Přijde mi to o dost dospělácké a temnejší , což filmu jen pomáhá. Loki je pořád stejný vychcanec a pořád ho musím přirovnávat k Jokerovi v marveláckém univerzu ale ikdyž je to záporák , něčím mě prostě neskutečně fascinuje a za to má moje sympatie. Konec mě absolutně dorazil a nezbývá než čekat co bude dál. Za mě velká pochvala všem, kteří se na tom podíleli a soundtrack byl epický <3

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Po zhlédnutí prvních Hunger Games před rokem, jsem si řekl že tahle série bude stát i za přečtení knižní předlohy, ale pak jsem dostal strach, že by v kině vyprchalo veškeré napětí a nebyl bych z ničeho překvapen. A dnes jsem rád, že načteno ještě nemám a pustím se do toho až po všech filmových zpracováních :) Na pulnoční premiéru Vražedné pomsty jsem se neskutečně těšil, jelikož mě tato série monstrozně pohltila, tak jako Harry Potter. Katniss still hot a její vyspělejší chování a postoj vůči Kapitolu byl užasně zpracovaný. Na konci filmu jsem se bál, ať to neskončí v tom nejlepším , ale bohužel stalo se to :D Těším se zase za rok a troufám si říct že tento film je jeden z TOP toho roku , ne-li uplně TOP ! :)

Millerovi na tripu (2013)

Letos jsem v kině viděl spoustu komedií a musím uznat že tuhle bych zařadil do těch TOP :) Bavil jsem se vážně královsky a zábava byla vyloženě nenucená :) Jennifer Aniston opět špičková a jelikož na ni jsem se těšil nejvíc , tak už vím i proč ( zasvěcení ví :D ) Odkaz na Přátelé na konci mě neskutečně pobavil a za ten bych i jednu hvězdu ještě klidně přidal :D