Terminator Salvation (2009)

Není to špatný film. Jako akce na večer to docela obstojí, jen je tu malý problém v tom, že John Connor je v Salvationu spíše vedlejší postavou a dnes již naprosto provařený Sam Worthington přehrává Christiana Balea na všech frontách. Klasika s Arniem tenhle film zamete pod koberec nastokrát, jinak provedení reálií světa je skvostné. Těším se na další díly, v nichž už doufám budou figurovat laserové zbraně a válka se stroji jako taková bude vypadat jako záblesky v prvním a druhém Terminátorovi.

Přátelé (1994) (seriál)

Je neuvěřitelné, kolik let mne tenhle seriál bavil. Dal bych reprízu. Nejlepší okamžik: "Neprovrtal jsem tě?"

Nabít a zabít (2006)

Člověk do poslední chvíle netuší, jak je tenhle snímek geniální. Pravděpodobně nejlepší role Joshe Hartnetta, sekunduje roztomilá Lucy Liu. Zamrzí jen, že onu cool podkovu, jakou má Bruce Willis ve flashbacku, nenosí celý film.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Na pětihvězdičkovou jedničku to nemá, ale i tak jsem uchcával nadšením. Smrtonosná past 4.0 ukazuje, jak má vypadat pořádná, nikdy nekončící akce. PG-13 je vyřešeno velmi elegantně, ale filmu by více prospěla větší drsnost, byť za cenu nepřístupnosti do 18 let.