Přízraky (1996)

Po všech těch zdařilích krvavých věcičkách Peter trochu slábne a pouští se do něčeho průměrného.

Meet the Feebles (1989)

Podle mě hodně oreginální snímek, který z plyšáků dělá normální lidi a ukazujeje jejich neobvyklé příběhy z velkou nechutností a brutalitou naservírovanou od velkého Petera Jacksona... ale béčko

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Peter Jacson není jen dobrý režisér, ale i herec. Dereka a blijícího Roberta zahrál parádně (hl. Dereka). Derek tu sice nemá moc prostoru, ale kdykoliv je na scéně, je postaráno o 100% zábavu. Tohle je sice nízkorozpočtový film, ale to filmu vůbec neubližuje a ani to nevadí. Mrzí mě, že není pokračování :)

Braindead - Živí mrtví (1992)

Mozky, střeva, pudinky a jiné orgány...všechno se všude válí a to obalené v zábavné zombie horůrku, kterýho se nikdo nebojí ale spíš se mu pořádně zasměje...hl. u toho nejest jak já jogurty (hl. u scénky z Pudinkem :D)

Hellraiser: Vyslanec pekla (2002)

Nehorázna nuda, těžce ztravitelný děj a jediné kdy jsem se bavil je konečné rozuzlení, které tomu dalo trochu nádych.

Wrestler (2008)

jeden z nejlepších filmů 2008 a podle mě vrcholný výkon Mickyho Rourka, zahrál to na výbornou :)

Veřejní nepřátelé (2009)

skvělí Johny Depp proti Christianu Baleovi, byla vážně dobrá kombinace dvou v poslední době nejúspěšnějších herců. Film nás vrací do roků okolo 1930, do dob mafie a organizovaného zločinu ve staré dobré americe.

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

Nejhorší díl Hellraiserovské série. Jako horor je to hovno a ani Dough Bradley to nezachránil.

Hellraiser: Pekelný svět (2005)

Pinhead bere do ruky sekáček a zabíjí rukama- wtf ? Pro příznivce hellraisera nemyslitelný díl a naprosté hovno, jako horor to ovšem není tak špatné. Dám ** a snad mi nikdo hlavu neutrhne :D

Hellraiser IV: Bloodline (1996)

Nechápu tak nízké hodnocení, jsou daleko horší díly. Ale taky tomu nedám převratně moc. Hellraiser se vystřelí na vesmír a tam se zrůdičkama udělá pěknej bordel a to hned po minulosti, kde se vysvětlí mitologie o oné kostce. O kostce a hračičkáři (Toymakerovi). Podle mě tímto dílem mohli skončit, a nebyla by to tak posraná série, než na ni šáhl Bota :D. Protože 1-4 vysvětlují různé fakta o kolo 1 (Cénobitů), 2 (labyrint), 3 (Vznik Pinheada) 4 (Vznik kostky)

Časové pásmo bylo změněno