Hellraiser: Vyslanec pekla (2002)

Nehorázna nuda, těžce ztravitelný děj a jediné kdy jsem se bavil je konečné rozuzlení, které tomu dalo trochu nádych.

Wrestler (2008)

jeden z nejlepších filmů 2008 a podle mě vrcholný výkon Mickyho Rourka, zahrál to na výbornou :)

Veřejní nepřátelé (2009)

skvělí Johny Depp proti Christianu Baleovi, byla vážně dobrá kombinace dvou v poslední době nejúspěšnějších herců. Film nás vrací do roků okolo 1930, do dob mafie a organizovaného zločinu ve staré dobré americe.

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

Nejhorší díl Hellraiserovské série. Jako horor je to hovno a ani Dough Bradley to nezachránil.

Hellraiser: Pekelný svět (2005)

Pinhead bere do ruky sekáček a zabíjí rukama- wtf ? Pro příznivce hellraisera nemyslitelný díl a naprosté hovno, jako horor to ovšem není tak špatné. Dám ** a snad mi nikdo hlavu neutrhne :D

Hellraiser IV: Bloodline (1996)

Nechápu tak nízké hodnocení, jsou daleko horší díly. Ale taky tomu nedám převratně moc. Hellraiser se vystřelí na vesmír a tam se zrůdičkama udělá pěknej bordel a to hned po minulosti, kde se vysvětlí mitologie o oné kostce. O kostce a hračičkáři (Toymakerovi). Podle mě tímto dílem mohli skončit, a nebyla by to tak posraná série, než na ni šáhl Bota :D. Protože 1-4 vysvětlují různé fakta o kolo 1 (Cénobitů), 2 (labyrint), 3 (Vznik Pinheada) 4 (Vznik kostky)

Hellraiser III: Peklo na Zemi (1992)

3.díl a ukázka vzniku Pinheada. Už více kvalitně vzdálené od prvních dvou dílu, takže zde nemůžu uplatnit svou zálibu v postavě Pinheada natolik, abych přešel, tak stupidní scénář.

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

Pinhead je pro mě absolutně nejlepší hororová postava, takže to beru z menší nadsázkou. Ale né moc velkou :) Tentokrát si to Clive nerežíroval (což mě mrzí), ale na kvalitě tomu ubírá jen malinko, pořád je tu ta chladivá atmosféra z prvního dílu. V tomhle díle uvidíme Pekelný labirint a to co se v něm odehrává. Pro Oblíbence prvního dílu povinost a kult.

Hellraiser (1987)

Mistrovský horor, který má nezapomenutelnou mrazivou atmosféru. Vždy když někde slyším zvon, tak si vzpomenu na tenhle skvělý film s bandou Cénobitů v čele s Pinheadem a naskočí mi husí "kůže". Pro mě je to srdeční záležitost a po přečtení knihy jsem byl ve stejném pocitovém rozpoložení jako po shlédnutí tohohle mistrovského kousku, který si Clive Barker sám napsal. top 10

Temný rytíř (2008)

Nejkvalitnější Batman !!! Výborná hudba, Temná atmosféra a nepřekonatelný Heath Ledger v roli Jookera :)