Zabiji Nixona (2004)

Pro mě skoro naprostá spokojenost. Scénář měl chvílemi hluchá místa, ale příběh o muži, který nechtěl lhát, nesouhlasil se společností a ta ho ke všemu ještě ubíjela. Otroctví na světě nikdy nevymizí, nikdy si lidé nebudou rovni- je to prostě hnus :) Sean Penn utvrdil své herecké nadání, které bylo fantastické.

Černej Dynamit (2009)

Naprosto skvělá stylová akčňárna !!!

Lo strano vizio della Signora Wardh (1971)

Takový druh filmů mě určitým způsobem přitahuje, takže jsem se u toho poměrně bavil. Výborná hudba a napětí, která udělala s normální kriminálky naprostej horor - paráda :)

Dannyho parťáci 3 (2007)

Lepší jak druhý díl, ale první zůstává neporažený. Zde už nevidíme Julii Roberts, ale je tu sexy Ellen Barkin, která parádně nahradila ženské zastoupení. Al Pacino jako šéf mega velké banky a casina byl parádní, ale měl málo prostoru. U mě se jedná o průměrný odlehčený snímek na večer.

23 (2007)

Podle mě kvalitní Thriller s mým oblíbencem Jimem Carrym. Jim zestárl a už točí převážně jen dramata a né tak moc ujeté komedie jako Ace Ventura. Tenhle film mě hned ze začátku upoutal asi tolik jak Jima jeho kniha, kterou ve filmu četl :) "Buť si jist že tvůj hřích si tě najde"

Vyšší zájem (1996)

Nejnudnější film s Al Pacinem, který jsem mohl shlédnout. Al tu hraje výborně starostu a ani moc se tu nevyskytuje jak jsem očekával. Nejvíce tu vidím Johna Cusacka, takže bych film připsal mu. Scénář naprosto nudnej a často jsem se ztrácel v dialozích.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Velkolepý kult sci-fi, který by neměl ujít žádnému fanoušku tohoto žánru. Kubrick je vynikající režisér a tohle natočil naprosto úžasně. I když bohužel mnoho hluhých míst pro divákovu fantazii a dovtípení se nad dějem může trochu nudit. Lze pochopit až po určitém čase.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Geniální detektivní psychologické drama. 12 mužů, 1 místnost a 1 vražda. Nic není takové jak se z počátku zdá. Vlastní přesvědčení či tvrdohlavost nám může někdy omezit naše chápání.

Peggy Sue se vdává (1986)

Opravdu pěkné milé drama s jemným humorem a především výborným mlaĎounkým Nicolasem Cagem. Film je o ženě, která se v čase vrátí do svých mladých let a znovu zažije zamilování do svého protějšku (lze srovnat s Návratem do budoucnosti, ale tady sebe sama potkat nemohla :)