Lemonade Mouth (2011) (TV film)

Hele tak jsou horší věci na disney channelu, které vymývají mozky takže to berme s nadhledem :).

Vrána (1994)

Parádní gothická (love) story s naprosto obyčejným dějem, ale extrémně sympatickým hlavním hrdinou.Jeho image se k Brandonu Leeovi tak skvěle hodí až je to neuvěřitelné.Celkově je herec opravdu úžasný a neviděl jsem chybu v jeho hereckých výkonech.Příběh je sice opravdu velmi obyčejný a nic moc (pomsta,láska,gangy), ale zpracování je neskutečné.Scéna kdy se Brandon Lee chystá na pomstu za doprovodu výtečného soundtracku kapely The Cure mi vyrazila dech.Za ty nehody o kterých jsem slyšel co se stali při natáčení ten výsledek rozhodně stál.Doporučuji všem psycho kytaristům a milovníkům temného prostředí s ještě temnějším hrdinou.

Pátek třináctého 4 (1984)

Proč se to proslavilo?Nerozumím tomu.Vždyť i ten vrah mi přijde jako děsnej suchar.Prostě jen se dostane k oběti párkrát jí vystraší a zabije.Nebo dostane takovou čočku, která ho pouze omráčí.On prostě přežije všechno!Jason je ten nejodolnější záporák.Tenhle díl byla hrozná nuda od první minuty.Celou dobu jsem kontroloval časomíru kdy konečně ta blbost skončí.Hvězda za hokejovou masku nic víc..

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Mám rád Terryho Gilliama je to skvělý režisér, který jako jeden z mála dokázal spojit vícero žánrů do sebe i když na první pohled vypadají naprosto opačně.Dokáže vytvořit napětí a využít skvělé herce.Musím uznat, že Johnny Depp možná trošku přehrával, ale to přeci patřilo k postavě ne?Tento režisér vám prostě mrskl výborně udělaný film o drogách a záleží jak si ho přeberete.Jsou vážně tak škodlivé nebo je s nima sranda?Pro mě se tímto filmem Johnny Depp stal symbolem drog.Skvělý soundtrack,super herci a zábavné dialogy.Stále se něco děje a to je důležité.Sice jsem nějak moc nepochytil zápletku, ale byla to paráda :).

Pátek třináctého 3 (1982)

Určitě lepší než druhý díl, ale pořád tak strašně nesympatické a hloupé postavy.Dialogy mizerný.Jason se už zde stává legendou díky masce.Zvláštní je, že jakmile si jí nasadil hned šlo vše lépe.Lepší vraždy (hlavně harpuna) a také vzhled samotné postavy.

Pátek třináctého 2 (1981)

Jak se mohou postavy chovat tak nelogicky?Jejich nejčastější dialogy jsou ty, kde vykřikují jméno hledané osoby.Poté následuje křik.Sice je to lepší díl než první, ale stále postrádá mnoho originalit a oživení.Jason je nudná a vyloženě imbecilní postava.Nemá žádný charakter tak jak pak můžete záporákovi fandit?Zlatej Freddy Krueger ten věděl jak lidi děsit.No tak snad bude třetí díl na lepší úrovni.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Zůstal nám kapitán Jack Sparrow i jeho skvělá osobnost.To stejné i úžasná hudba (Hans Zimmer je bůh!) a přibyla svůdná Penélope Cruz.Vše ostatní, ale nějak uvadlo.Trochu natažená délka, když jsem občas nic neděje mi přijde mírně zničující.Některé scény jsou však moc hezké.Název Jack Sparrow by vyhovoval více než-li piráti z karibiku.Rozhodně to však není ostuda a zklamání.Tudíž s dobrým svědomím a částečnou spokojeností dávám 3*.

Thor (2011)

No dobře uznávám, že efekty jsou krásné.Dokonce říše Asgard je skvěle udělaná.I Odin je výborně zahraný Anthony Hopkinsem.Do role naprosto sedí.Jen proboha co to udělali s Thorovou vizáží?Chris hernsworth do role absolutně nesedí kdo ho krucinál vybral?To si vážně ukázali na toho pinďu a řekl si "ano tak to je náš Thor.Neohrožený bůh hromu" a zatvářily se, že udělali skvělou věc?Když ale pominu, že to tak trochu vybočuje podle comixu a souboje jsou, jak už u dnešních filmů bývá, naprosto hrozné tak je to zábavný film.Musím přiznat, že jsem se nenudil.Pořád se něco dělo a to je hlavní tahák filmu.Je zábavný a o to přeci jde ne?Nedoporučuji fandům comixu.

Machři (2010)

Prostě jen další extrémně americká rodinná komedie s nadprůměrným obsazením komiků.Nic víc nic míň.