Rande s upírem (2000) (TV film)

Slaboduchy film o tom, jak deti chcu z domu dostat matku prec .... lebo maju svoje zalezitosti.Tak jej dohodnu rande s kym, to nech si uz kazdy pozrie : 38 %

Johnny Tsunami (1999) (TV film)

Slaby film o tom, jaxi Vermomnt ziskla srdce mladeho snoubordistu ... no a ja som doposial myslel, ze to vermont si smie oblubit snoubordistu a nie naopak ...... 15 %

Santův malý pomocník (2015)

Tak ja osobne suhlasim s Freddym, o tom chlapikovi - Vianoce su niekedy zvlastne obdobie, obdobie, kedy zo seba dokaze mlady Mike Mizanin, ktory je bezne ukecany, zapskly, neprijemny, otravny ,protivny - no a tento chlap dokaze na Vianoce zo seba dostat to najlepsie co v nom je. Akurat ma zmiatlo to, ze k Vianociam u mna patri sneh, zasnezene stromceky ..a tieto vianoce sa odohravaju v subtropickej casti USA kde su zasnezene Vianoce proste sci-fi. Aj tak dobry film, oplati sa to mat a vidiet, oddychovka jak ma byt : 69 %

Uchovat si tvář (2004)

Alice Wu ako reziserka teda nebude talent, pozeram. cele je to take okokeby odbite, bez stavy, s mizernym tempom a planymi hereckymi vykonmi ...a k tomu este kopa vatovo planych plkov ... ja rychlo spoznam kvalitne dialogy, toto malo od nich na desiatky kilometrov daleko : 15 %

Královny plesu (2011) (TV film)

Gil Junger je evidentne podpriemerny reziser, cele je to neskutocne nasiaknute stupidnym scenarom ..... toto uz ani nie je konzum, to je ciry ubohy podpriemer : 2 %

Vánoční duch (2010) (TV film)

Jeden z najslabsich vianocnych filmov, rovnaky level ako ten film -nespomeniem si na nazov - z roku 1998, kde vystupoval hovoriaci snehuliak : 1 %

Riddle (2013)

Spociatku to vyzeralo dobre, ze sa nieco deje v pychiatrickej liecebni ... potom sla kvalita /tempo, dialogy atd atd/ radikalne dolu, Kulisy plane, uz som videl aj lepsie : 6 %

Kapitán Conan (1996)

Pripominalo mi to skor Prvu Svetovu vojnu nez WWII. Kazdopadne vojnove realisu zobrazene vyborne, detailne sa reziser hra s kazdou jednou scenou, tempo na urovni, dialogy su na urovni - hlavne ze tu neboli vatovo plane plky, tie nemam rad : 66 %

Volavka (1995)

Doposial som si myslel, ze pri vrazde vrah uboda obet nozom alebo nejakym ostrym predmetom, pripadne tupym predmetom sa klepne po hlave. Tu sa ubodali pisacim perom, zvlastny film, vela nudy tam je hlavne ....a ani neviem ci tych vrahov dostala spravodlivost alebo nie : 45 %