Kickboxer 4: Agresor (1994) odpad!

Malo to dejovu liniu? neviem, nepamatam sa, videl som to ako 15 rocny ..... Asi hej, ale ze Albert Pyun je reziserska lama, to viem uz naisto ..... 0 %

Kickboxer 3: Umění války (1992) odpad!

Preco som sa ja somar len pozeral na tuto kravovinu? To som fakt musel zabit 92 minut svojho zivota tymto paskvilom? 0 %

Kickboxer 2 - Cesta zpátky (1991)

Ako filmovy diviak, ktora ma uz toho napozeraneho dost mam z tejto ubohosti traumu ..... 9 %

Hadi ve vlaku (2006) odpad!

Musim trochu vulgarne, lebo to vo mne vsetko vrie : Toto je jedna velka, tepla a smradlava sracka : 0 %

Anakonda 4: Cesta krve (2009) (TV film) odpad!

Och jaj, scenar k tomuto "hororu" asi vznikol v krcme pod stolom, ale inak si neviem vysvetlit tu demenciu. Tu nema zmysel nic pisat, snad len to, ze digitalna anakonda nebola hrozna, ale smiesna. 0 %

Děti Anakondy (2008) (TV film) odpad!

Tak uz aj tretia Anakonda vznikla? A dokonca tu hral aj Hajzelhroch, teda zase pardon, chcel som napisat Hasselhoff. Nad dovodmi nechcem spekulovat a ani ich poznat. Jedine, co viem, ze tento "horor" ma s hororom asi tolko spolocne co Marlon Brando s bangladesskou kinematografiou. 0 %

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Pokial sa Anakunda 1 niesla v slusnom hororovom duchu, dvojka uz bohuzial nie. Jednak prec je reziser Luis Llosa /Specialista/ a prec je bohuzial aj Jon Voight a Jennifer Lopez. Matt Marsden bol dobry zaporak. Celkovo to vsak uz neberiem, skor dementna zlatanina s jednou digitalnou priserkou, ktorej sa mam asi bat, neviem - nez poriadny horor. 10 %

Anakonda (1997)

Tak Amazonia je plna kadejakej havede a veruze verim tomu, ze aj nejaka vyse 10 metrova anakonda tam kludne zije. Tento film je vsak ako -tak kvalitny, tocil ho totiz Luis Llosa /Specialista/, a tak sa pekne pohral s reziou. Scenar je na urovni : dokumentarna vyprava do Amazonie sa meni v boj o zivot. Herci teda nic moc, akurat Jon Voight sa tu objavil /otec Angeliny Jolie/, ale par dost nechutnych scen potesi hororoveho fandu. 69 %

Titus (1999)

Vyborna podivana z dob starovekeho Rima o rimskom vojvodcovi, ktory sa vracia do Rima z vojen proti barbarom /tusim Goti ..../Anthony Hopkinsovi sadla rola presne ako uliata, k tomu ho sprevadza vyborna Jessica Lange. A mne ako fanusikovi starovekeho Imperia Romana so vsetkymi jeho nadherami, ale aj s jeho krutostou a brutalitou, ostava konstatovat len toto : Titus je genialny film s hereckym koncertom Anthony Hopkinsa 98 %

Tenkrát na Západě (1968)

Tenkrat na zapade je pre mna najlepsi western, aky vobec bol natoceny. Vyborne su dlhe zabery scen, tak typicke pre rezisera Sergia Leoneho. Zvykol som si na ne v dolarovej trilogii a tu sa mi zda, ze su este vycibrenejsie a zrezirovane este s vacsou laskou. K tomu sa pridava vyborny pribeh, ktory nema zmysel rozpitvat, aj tak vsetci vedia o com je .... Herecke vykony su proste perfektne... vedie suverenne Henry Fonda. Westernova nadhera, tymto filmom sa Sergio Leone zapisal zlatymi pismenami do svetovej reziserskej elity. 100 %