Návrat domů (1978)

Neskutocna zlata bana bol tento film, Hal Ashby- ho musi poznat kazdy, kto namiesto filmovej teorie zaviedol radsej filmovu prax. nejde tu ani tak o politiku a spolocensko -ekonomicke fakty, skor o emocie, depresie, pesimizmus, nepochopenie. Jeden z najgenialnejsich protivojnovych filmov, hlavne kvoli skvelej Jane Fondovej: Lovec jelenu je artova chujovina pre vystudovane filmove teoretiky, toto je prave filmarske umenie : 100 %

Telefon zvoní vždycky dvakrát (1985)

Komedia na sposob telefonneho vraha v Parizi. Ja radsej kriminalne komedie, i toto sa vsak dalo pozerat. Suverenne najlepsi film neznameho rezisera Jean-Pierra Vergnena, pozeram, ze potom uz nic taketo nenatocil, asponze ukecal Michela Galabru, aby sa tu zjavil 75 %

Lev s bílou hřívou (1986)

Milostne , intelektualne a inspiracne zdroje tvorby Leosa Janacka. Nic viac tam nie je, 4 a viac hviezd mozu dat len ufony - vystudovane filmove teoretiky -elitari : 62 %

Silvestr u Boba (1984)

Len ciry priemer, Jean Rochefort by tymto v zivote neprerazil, reziser Denys Graniere -Deferre odviedol ciru rutinu. Michel Galabru /cetnicka seria/ uz asi mal na haku a kyvol na vsetko 50 %

Babeta jde do války (1959)

Doteraz neviem, ci ta Brydzyt Bardott tu pracovala ako agent trojity, stvority, 5 -ity ci kolko -ity agent vlastne bola ? 69 %

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad) odpad!

Energeticka moderatorka a jejkecy ohladom receptov, napadov a navodov. 0 %

Un drôle de dimanche (1958)

Film, vdaka ktoremu som si uvedomil nielen to, ze Brydzyt Bardotova bola kedysi neskutoicne krasna, ale je doteraz velmi talentovana. Posledna praca Marca Allegreta ako rezisera - rozlucil sa teda fakt na urovni, to sa len tak lahko nevidi : 95 %

Čtyři na kanapi (1979)

Vladnu tomu slovne hracky a aspon solidne herecke vykony : 55 %

La Femme et le pantin (1958)

Obavam sa, ze tento film je vo filmografii Brigitte Bardot jeden z tych slabsich .. ono behom casu rychlo starne, ide o to, ze ja milujem mladu Brigitte Bardot a doteraz ju povazujem za vysoko talentovanu herecku. No ale jaxom spominal, zub casu aj tu pracuje neuprosne : 76 %