San Antonio (2004) odpad!

Komplet to zhorelo v kinach, pozeram, navyse Francuzska kinematografia uz nie je to, co byvala, pomaly ale iste odumiera .... 0 %

Budím se s křikem (1941)

Tuctova hollywoodska kraska je pre mna Betty Grable - a stale tvrdim, ze nemala herecky talent Glorie Swanson, a ani Grety Garbo. Noir je to vsak fajny, s poctivymi kulisami, vysperkovanymi dialogmi, trochu zamrzi chybajuca akcia a exteriery - exterierov je tu zufalo malo. Pomerne neznamy reziser H. Bruce Humberstone /Zazracny muz 1945/ sa ukazal ako schopny filmar : 83 %

Petrolejářky (1971)

BB a CC su naprosto vyborne, dobre za sa nechali ukecat na western. Nevidi sa mi kombinacia western a komedia, tu to vynimocne funguje : 70 %

Svátek divočiny (1976)

Frederik Rossif je pre mna neznamy reziser, a toto je moj prvy film od neho- hlavne o faune. kto ma rad faunu, nech si to pozrie : 77 %

A coeur joie (1967)

Film o BB a pre BB - dost velka nuda : 30 %

Kirikou (1998)

Kirikou - africky animizmus v plnej nahote Hm pre mna nic moc, asi preto lebo sa vyznam v afrikanistike : 45 %

Domů na Vánoce (2010)

Chce to byt alternativou, ako konecne asi najsmutnejsi vianocny film aky som videl : 50 %

Náhradnice (2011)

Len taka spolocenska konzervacka, dost sa riesia vztahy, ale pohoda : 55 %

Otěže na krku (1961)

Genialna BB uz mala dobre rozbehnutu karieru, prave vdaka filmom ako je tento : 95 %

Drahá Brigitto (1965)

Uz len priemerny James Stewart, rovnako aj inokedy vynikajuca BB asimala film na ahkua casto az prehravala ... nic vynimocne ani po X rokoch : 62 %