Jedeme na teambuilding (2023)

Vlastně mě to ani nijak neuráželo. Některý vtipy a scénky dobrý, něco jsem rozdejchával dost špatně. Ale nakonec proč ne. Jen toho Davida si mohli odpustit. 40%.

Smrt na dálnici (2004)

Film, kterej sem neviděl víc než jednou. Připomenutí zajistí filmu za mě jednu hvězdu navíc. Harmon si tady malinko vzpomněl na svýho Stopaře, a i když to nakonec není tak drsný, špatný to není. 60%.

Riskni to s Polly (2004)

Celkem povedená a trochu obhroublá komedie, která až na některý přebytečný scénky je natočená zdatně. Pochvala. 60%.

Irské přání (2024)

Vůbec se nečekal, že mě to bude bavit. Vlastně jsem byl zvědavej na Lohanku, jak se s tím herecky popasuje. Kdysi hezoučka dvacetiletá s rošťáckým kukučem, dnes jí táhne na čtyřicet, ale vypadá o deset let starší. Film je to ale fakt mizernej. Ženich má pohyby jak buzík, a navíc irská bohatá rodinka, aristokrati, a do rodiny si vezmou šikmoočku. Chaaa. Asi dobrá partie. Netflix se v těch současnejch trendech už ztrácí. 10%.

Mzda za strach (2024)

Odpadů je tady spousty. Ale to bych pak vůbec nedokázal najít hodnocení pro některý sračky. Dvě hvězdy jsou tak trefným hodnocením tohodle filmu. Přešlapů v ději je tam celá řada. Friedkinova Mzda strachu byla hodně napínavá. Záchodovu Mzdu jsem neviděl, a ani nechci. Tuhle za hodinu zapomenu. A víte co nesnáším. Když se někdo za zvuků obludný hudby obětuje. 40%.

Aquaman a ztracené království (2023)

Nejsem nijak obeznámen s trably při natáčení dvojky Aqumana. Jednička se mi nijak ukrutně nelíbila, a vyzdvihoval jsem u ní spíš scény ze souše. Těch v dvojce moc není. Můžu určitě pochválit výpravu, protože ten podmořskej svět je fakt hodně povedenej. Jinak ovšem znovu jen průměrná, a neškodná zábava na nedělní odpoledne. Neurazí, ale ani nenadchne. 50%.

Zelené peklo (2003)

Nevím pokolikátý jsem tohle sledoval. Ale je to přinejmenším potvrzení toho, že na McTiernana je ten film moc malej, minimálně zábavnej a překombinovanej až běda. A ty hvězdy, co jsem tomu přidělil jsou všechny pro Travoltu. Jinak vojenskej blázinec. 40%.

Dost (2002)

Musel sem změnit hodnocení. Oproti Double jeopardy je tohle dost slušná blbost. Ten hysterickej výlev Lopezky byl k nesnesení. 20%.

Dvojí obvinění (1999)

Taky už neuvěřitelnejch dvacet pět let od vzniku filmu. Ten film sem kdysi měl na VHS, ale pak sem ho hodil do koše. Dnes sem si připomněl. Příběh takovej dost otřepanej, ale nějaký kouzlo to má. Herecky perfektně obsazený. Co se ovšem musí nechat je fakt, že Beresford tady překročil svůj stín. 60%.

Firma (1993)

Další zfilmovaná kniha Johna Grishama. I tohle podobně jako Porota je chytrý, napínavý, a skvěle herecky obsazený. Rozhodně to má na čtyři hvězdy. 80%.