X-Men Origins: Wolverine (2009)

Nejslabší X-meni. Děj se nese v duchu obyčejné fantasy mlátičky, bojové scény jsou tu průměrné a ani ty lepší njiak nevynikají a můj celkový pocit z filmu je tak nějak tuctovější než bych si přál.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Všechny drobné nedostatky z průběhu filmy zbourá stupňující se atmosféra v druhé polovině, která v poslední půl hodině graduje do nevýdaných rozměrů. "Už sem ti někdy říkal, že do mě sedmkrát uhodil blesk??" Nádherně natočený film, který je krásným tím, že je odlišný právě tak, jako sám Benjamin Button. A to je na něm právě to nejvíc okouzlující.

Sex Drive (2008)

Bavil sem se, a to tak, že dost. Kam se se*e Eurotrip a jemu podobný splácaniny, tohle byla opravdu zábava od začátku do konce.

No Time for Nuts (2006)

Všechny tři kraťasy s veverkou jsou brilantní ale u tohohle jsem se nasmál nejvíc, obzvlášť když Scrat rychle pželítával časoprostorem z místa na místo.

Millerova křižovatka (1990)

Millerova křižovatka není ani tak gangsterka jako spíše bravurní psychologické drama o což vlastně v celém filmu jde především. Mít nadhled bylo vždy velkým plusem, obzvlášť v prostředí gangsterů, stejně tak vypočítavost, kterou sme mohli ve filmu také několikrát zahlídnout. Bez přehnaných emocí, jasně podané, jasně čitelné a velice dobré.

Maturitní sex (2008) odpad!

Příšerně nudné, absolutně bez příběhu s bídnými hereckými výkony a stovkou dalších negativ, že zkrátka i 70 minut bylo přespříliš. Film skutečně o ničem, prostě odpad.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Sylvester Stallone ukázal, že umí být i výtečným řežisérem a svého Ramba tak dotáh takřka k dokonalosti. Suchý, přímý projev, bez zbytečných akci brzdících prvků, zkrátka přímo na věc. Spousta uživatelů smutní nad krátkostí, já si jen myslím, že kdyby byl Rambo o dvacet nebo třicet minut delší, byl by zde pro změnu opačný problém jak už mnoho filmů potvrdilo.

Hory zalité krví (2009)

Dobře zamýšlený horor nicméně co se týče provedení tak si myslím, že scénař nabízel ještě o trochu větší potenciál. Obával sem se, že to bude přehnané s krví ale opak byl pravdou a všeho byl opravdu akorát, po delší době sem tak měl možnost vidět horor, který se snaží zaujmout něčím jiným než cákanci krve. Asi jeden z nejlepších hororů poslední doby.

Noční autobus (2008)

Horor, který je svým průběhem tolik nerealistický (takových je spousta ale aspoň se realisticky tvářit nesnaží) a člověk se u něj ještě vůbec nebojí si asi nezaslouží víc než jednu hvězdu.