Líbáš jako Bůh (2009)

Ze začátku se místy člověk trochu zasměje ale jinak stupidní "komedie" se stupidním, dlouhou dobu SMSkovým příběhem, občas až nechutnými důchodcovskými vtípky v čele s Evou Holubovou v erotickém oblečku a hroznou sloveštino-češtinou Magálové. Občas to vcelku ušlo ale občas to zas stálo totálně za nic a tak to celkově působí dost amatérksy. Skoro dvě hodiny byly opravdu moc a s blížícím se koncem jsem trpěl čím dál tím víc. Bohužel jsou ale ještě horší filmy a tak mu dvě hězdy s mírným přivřením oka budou vcelku slušet.

Bobule (2008)

Kvalitní komedie, která zaujme každou generaci. Dobré hlášky, víno a sexy Tereza Voříšková...

Experti (2006)

Tak se mi opět potvrdilo, že sekce odpadu je "lehce" vyhrocená a že uživatelé ČSFD čím dál tím více hodnotí takříjacík "na oko". Bavil sem se jako u českého filmu už dlouho ne, navíc u několika scén mi připadalo, jako by byl před jejich natáčením někdo u mě doma. Rozhodně mohu doporučit.

Krysař (1985)

Perfektní úkázka toho, že i bez otřepaných frází a spousty slov může snímek poskytnout emotivně silný zážitek. Ono loutkové zpracování společně s pochmurnou hudbou bylo krásně hnusné a působilo tedy přesně tak, jak asi bylo v úmyslu tedy VELMI depresivně. Povedlo se, jen nelze doporučit osobám trpícím sebevražednými sklony a depresemi...

Gangsteři (1991)

Ve srování s některými jinými mafiánskými filmy se asi většině lidí zdají Gangsteři poněkud neohrabaní, nicméně si myslím, že by zasloužili rozhodně vyšší hodnocení než 62% Zpracování se mi líbilo, je pravda že Scorsese a Coppolu jen tak někdo nepřekoná ale myslím si, že Karbelnikoff odvedl rozhodně dobrou práci. Co se mi taky líbilo je fakt, že i přes zamotanost děje ve smyslu neustálých změn plánů je film velice dobře srozumitelný i pro nezasvěceného diváka což určitě spousta lidí ocení. Mě osobně si Gangsteři získali.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Velkofilm jak má být a zřejmě jeden z nejlepších né-li vůbec nejlepší válečný film všech dob. Nádherná ukázka toho, že i bez přehnané snahy hrát na city čímž občas trpí většina dnešních filmů podobného ražení se dá udělat velkolepý snímek. Rovněž počáteční a závěrečná scéna patří k těm nejlepším válečným scémám všech dob. Spielberg, Hanks a další odvedli vynikjící práci.

Výměna (2008)

Tento příběh by sám o sobě na kusu čistého papíru vzbuzoval v každém zdravém člověku silné emoce. Myslím si, že pod taktovkou Clinta Eastwooda se dostalo této události nejlepšího možného filmového zpracování a to také díky skvělému obsazení herů Angelinou Jolie počínaje a Jasonem Butlerem Harnerem konče. Krásný a silný film.

Oko bere (2008)

Já zkrátka musím dát pět. Film má náboj, jede nahoru a dolu a vyvarovává se spousty chyb, které filmy rádoby podobného ražení obsahují. Pochopte tedy, že vezmu-li v úvahu ještě téma a Kevina Spaceyho, vychází to pro MĚ opravdu jasně.

Valkýra (2008)

Valkýra není snímkem pro každého, nicméně zejména kvůli obsazení Toma Cruise do hlavní role se popularita filmu v globálu rozhodně pozvedla a jak se ve výsledku ukázalo, kvalitně snímku do vůbec neuškodilo ba naopak. Tom Cruise mě velice mile překvapil svým precisním důvěryhodným projevem kterým ve filmu působil. Myslím, že se podařilo vytvořit velice poutavý filmový snímek, který si však zachovávíá i velkou část historické autentičnosti čehož si velmi cením.

Byl jednou jeden... člověk (1978) (seriál)

Klasika kterou miluji od dětství. Skvělý způsob jak někomu zábavnou formou vštípit základy fungování našeho těla.