Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Blbost na entou. Vážně se na to nedá dívat. A to jsem si říkal že první myšlenka nebyla tak špatná.

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Blbost na entou z českých studií. Vážně se na to nedá dívat.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Blbost na entou z českých studií. Vážně se na to nedá dívat.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Blbost na entou z českých studií. Vážně se na to nedá dívat.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Blbost na entou z českých studií. Opět nekonečný seriál...možná tak první série stála za jednu hvězdičku, ale na zbytek se vážně nedá dívat.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Blbost na entou z českých studií. Vážně se na to nedá dívat.

Čelisti: Pomsta (1987) odpad!

Umělé až to bolí a titul "čelisti" si to snad ani nezaslouží.

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál) odpad!

Tohle je síla. Další blbost od Disneyho. Lituju ty děcka co na to čumí, vlasně možná víc lituju jejich rodiče.

Max Payne (2008)

"I don't know about angels, but it's fear that gives men wings."...Jsem velký milovník her May Payne a tak je jasné, že jsem se i na film těšil. Bohužel byl jsem dost zklamaný. Spojitost se hrou tam sice je, ale není to ono, čekal jsem, že ta spojitost bude větší. Dál hlavní hrdina nepůsobí vůbec tak drsně jako herní Max Payne, chtělo to většího drsňáka. Pro změnu nějáké to plus, atmosféra je vytvořená fakt dost dobře a i efekty jsou slušné. Bohužel to je tak všechno co by stálo za zmínku. Jinak je to trochu prázdné a zdlouhavé, ne že by to byla nuda, ale parkrát jsem si říkal kdy to skončí. 50% Škoda

Nákaza (2011)

"Someone doesn't have to weaponize the bird flu.The birds are doing that."...No řekl bych, že je to spíš skoro dokument :-)...Vznik, vývoj a zánik jedno nákazy. Herecky zvládnuté dost dobře, jen mám pocit, že z toho všeho se dalo vytřískat mnohem ale mnohem víc. Možná je to jen tím trochu proflaklým tématem, ale jak říkam s tím co měli všechno za herce a jiné trumfy měli v ruce to mohlo být lepší. 60%