• Hudební

Na samotě u lesa (1976)

Krásný rodinný film, který překypuje typickým humorem Svěráka a Smoljaka.

Božský Bruce (2003)

Film se skvělým nápadem, ve kterém opět exeluje Jim Carrey, ale ani Steve Carell se rozhodně nenechá zastínit. Jediným zklamáním byla Jennifer, která se zde moc nepřevedla.

Muž na Měsíci (1999)

Než jsem film viděl, tak jsem vůbec netušil, že existoval nějaký Andy Kaufman. Čekal jsem další bláznivou komedii s Jimem Carreym, ale místo toho jsem se dočkal dramatického životopisu jednoho skvélého komika. Nakonec jsem byl rád, že jsem to mohl vidět. Podle mě je tento film důkazem toho, že Carrey je skvělý herec a Forman zase režisér!

Žralokonádo (2013) (TV film)

Pravé stupidní "béčko" se vším všudy! :)

Eurotrip (2004)

Celkem pohodová komedie. Nejvtipnější z celého filmu je asi okamžik, když přijedou do "jakože" Bratislavy, i když se ta scéna natáčela v Česku. Je to ten druh komedie, při které člověk nesmí moc přemýšlet, ale jen se bavit!

Frajeři ve Vegas (2013)

Když se sejde stará parta legendárních herců, vznikne z toho tento průměrný oddychový film. Občas nezaškodí sledovat nenáročné snímky a vypnout mozek.

Deník slabocha (2010)

Ryze dětská komedie, která by mě bavila tak před 15 lety.

Octopus (2000) odpad!

I když to budu brát jako "béčko", tak je to prostě hrozná hovadina.

Sebevražedný oddíl (2016)

Daleko lepší než předcházející Batman vs. Superman, a to asi díky tomu jemnému humoru. Harley Quinn v podání M. Robbie je neodolatelně skvělá, naproti tomu Joker se moc nepovedl a scény s ním kazí celkový dojem.

PSH: Fuck off (2016) (hudební videoklip)

Zlatá éra PSH je už dávno pryč! A tenhle song je toho důkazem. Hroznej beat, hroznej text a až moc jednoduchý video...