3000 mil na útěku (2001)

Já mám tenhle film docela rád. Jasně že Costner i Russell hráli v lepších filmech, ale tak nějak to na mě působí příjemně, i když dost možná ani nevím proč :-)

Osobní strážce (1992)

Tak je to takovej cajdák, přesládle romantickej, nicméně v žánru už jde o klasiku a docela se mi to líbí, už jen pro ty písničky, 70%.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

No kdo z lidí vyrůstajících v 90. letech nevyrůstal právě na tomhle?! Pár takových by se sice našlo, ale já patřím přesně k těm, kteří na tomhle vyrůstali a hltali to. Ještě tak ve věku 17 let jsem měl tento seriál docela rád, dneska už bych se na to podíval asi jen z nostalgie a tak na 1-2 díly. Nicméne *** tomu určitě můžu dát i dnes.

Superman (1993) (seriál)

Zase jeden ze seriálů, na kterých jsem vyrůstal. A zase jeden z těch, který díky tomuto nadhodnocuju nad jejich skutečnou kvalitu :-)

Vřískot (1996)

Horory zrovna nemiluju, ale Vřískot je super. Má to velice napínavou atmosféru a pokud by člověk měl vidět řekněme jen 10 hororů za život, tak si myslím, že Vřískot do této desítky patří.

Četa (1986)

Strhující film, jeden z nejlepších a nejznámějších z prostředí vietnamské války. A i jeden z nej filmů s válečnou tématikou vůbec. Oscar za nejlepší film i režii ve správných rukou.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Klasika, která mě vždycky dovede pobavit. Rozhodně nejlepší Atkinsonova role. Jeden z nejlepších komediálních seriálů vůbec

Sexmise (1983)

Od nejslavnější polské komedie jsem čekal mnohem víc. Skoro jsem se u toho nezasmál, tenhle druh humoru mě prostě míjí, sorry.

Lidská skvrna (2003)

Koukám, že komentáře na tenhle film jsou docela rozporuplné, hodně se lišící. Mně se ale Lidská skvrna líbí, a to tak, že hodně. Celé je to o tom, jak krutý dovede život být. Úspěšný muž, bývalý děkan fakulty, skrýval celý život před všemi ze svého okolí velké tajemství. Kdyby tak jenom profesor Silk prozradil to tajemství komisi, která ho vyslýchala...Nedošlo by k tomu, že opustil univerzitu, žena by mu předčasně nezemřela...Události se pak začaly neovladatelně řítit do záhuby. Ve filmu je spousta paradoxů, spousta kdyby. Celé mě to však zaujalo tak silně, až si říkám, že možná i **** je málo.

Mlčení jehňátek (1991)

Jeden z nejlepších thrillerů vůbec. Dnes už film patří k legendárním. Kanibal Hannibal, agentka Starlingová...co víc dodat? :-)