Mr. GS (2008) (pořad)

No snad tak špatný, aby to mělo průměr 29%, to není. Spousta lidí sice asi Suchoše a Geňu nemusí, a taky už se během těch let na obrazovkách okoukali, ale já vidím Mr. GS minimálně jako průměrný televizní pořad. Co se týče vtipnosti, tak imho jde i o lehký nadprůměr, hodnocení *** to dobře vystihuje.

Vesnice (2004)

Tohle je zvláštní film. Je to vcelku dobrý, má to poměrně známý herecký obsazení a hlavně překvapivej konec. Čekal jsem (a asi ne sám), že na konci filmu ty červený potvory vlítnou do vesnice a bude masakr.. ale nestalo se tak a zpětně vidím, že je to dobře :-)

Muž se železnou maskou (1998)

Filmy s historickou tématikou zasazený do Francie mám rád, ale tenhle patří k jejich naprostýmu průměru. A do nadprůměru ho nedostanou ani velký herecký jména.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Oproti předchozím dvěma hraným filmům je to velkej sešup úrovně dolů. Cornillac jako Asterix moc nepřesvědčil a Depardieu to sám nezachránil. Pokud by se chystala čtyřka a měla by být mnohem horší než tohle, tak bych se rád u tvůrců přimluvil, aby si další díl odpustili.

Blbec k večeři (1998)

I film s relativně méně známými herci a pouhými 80 minutami délky dovede zaujmout a výborně pobavit. Působilo to na mě velice příjemně a laskavě a chce-li kdokoli, kdo to ještě neviděl, dobře využít necelou hoďku a půl, tak tohle je jedna z nejlepších možných variant :-)

Striptýz (1996)

No tak je to slabší, hlavně co se scénáře týče.. Dávám 2 hvězdičky za kvalitu a třetí za to, že se mi Demi líbí.

Erin Brockovich (2000)

Pravděpodobně nejlepší Juliina role a imho Oscar ve správných rukou. Život dovede být pořádně tvrdej a hlavní představitelka se zde pustila do dlouhého a nerovného boje, který nakonec vyhrála. Miss Wichita se uplatnila velice dobře i mimo modeling :-)

Pretty Woman (1990)

Prvně to měla být pro Edwarda Lewise holka na jednu noc, pak na týden a nakonec třeba na celý život. Jsou tu pěkný písničky, film u mě možná postupně trochu ztrácí neustálým omíláním v televizi. Ale **** jsou skoro čistý.

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších krimi seriálů. Všechno to tak nějak do sebe dobře zapadá, má to spád, je zde dostatek napětí. A Stabler s Bensonovou tvoří dobře sehranou dvojici.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Tak pokud bych měl zhodnotit některé Soukupovy filmy: Discopříběh se mi celkem líbil, i major Maisner se dal vydržet (první díl mi přišel i poměrně vtipný), ale tohle je totální blbost. Film o ničem.