Kmotr (1972)

Když se řekne klasika, tak Kmotr je jedním z filmů, které se mi okamžitě vybaví. Tento film je nepopsatelný, stručně řečeno geniální a dokonalý.

21 gramů (2003)

Skvělá mozaika osudů. Za tohle mohl klidně získat Sean Penn Oscara taky. A to už by dneska měl 3 sošky a vyrovnal by se Jackovi. Nechtěl bych být špatným prorokem, ale věřím, že Sean se svého třetího Oscara taky dočká.

Karate Kid 3 (1989)

Mně to zase až tak špatný nepřijde. Samozřejmě, že to není žádný zázrak, ale třeba scéna na konci se mi docela líbí.

Neprůstřelný mnich (2003)

Ještě jsem snad neviděl film, ve kterém by hrál Sean William Scott a nebyla by to svým způsobem větší nebo menší kravina. Teď se omlouvám filmu American Pie (prvnímu dílu), který mám rád.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Mně přijde dvojka znatelně slabší než jednička, viděl bych to tak na 40%, možná lehce přes, ale *** to by bylo moc :-)

Prci, prci, prcičky (1999)

Je to sice ztřeštěnost hodně vysokýho kalibru, ale v rámci komedií o náctiletých je to už dneska klasika. Docela by mě zajímalo, jestli i v originále je Nadia Češka. Exotická sexbomba z Česka, to je hodně dobrý :-)) I když věřím, že pro Amíky je ČR exotickou zemí :-)) U mě je tenhle film tak na 70%.

Čistá duše (2001)

Jak je vidět, tak život s psychickými problémy není žádný med. A i přesto toho John Nash tolik dokázal.

Gladiátor (2000)

Snad nejlepší film z prostředí starého Říma. Ridley i Russell se opět vyznamenali, Gladiátor podle mě nemá chybu.

Live Aid (1985) (koncert)

Lekce hudební dokonalosti.

Superpolda (1980)

Na Terence Hilla evidentně působí radioaktivní záření jinak než na většinu populace :-)