Top Gun: Maverick (2022)

Herecké podání Toma bude jedna z podstatných věci pozitiv tohohle filmu. Pokud jde ale o děj, tak na něm není nic nadstandardního. Ale i jako nemilovníkovi stíhaček a tohoto žánru se mi film líbí.

Batman (2022)

Působí to na mě jako kdyby to bylo natočeno o 15 let zpět, technická vybavenost Batmana je menší jak u předešlé serie. Celkově to není batman, je to krimi film co je zbytečně nataženej na scenách kde se nic neděje. Zlatej temnej rytíř.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Je škoda že hlavní hrdina musí hrát tak strašnýho pitomce. Okénko do nostalgie mi připomnělo jak byl první spiderman skvělej.

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

Kdo hral hru, bude se citit o efekty chudy. Kdo cetl knihu, bude se citit zas uchuzeny o dej :D ta druha serie je proste hodne velka slabota.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Nechápu ten poprask, je to průměrný bečko. Něco pobaví, něco děsně nudí. Většinu času je to jenom samá omáčka a u pár momentů člověk neví zda se má smát, nebo jde o vážnou myšlenku. První polovina filmu je naprosto nudná část, takže pokud by s tím někdo bojoval, je třeba vydržet.

Vlastníci (2019)

Cele se to odehrava jenom ohledne jedne valne hromady a ano, cas odpovida realny seslosti. Pro ty co jsou ve vybororu, film jak delany. Pro ostatni to bude slabsi :D

Chlap na střídačku (2020)

Typicka ceska komedie. Typicky nemozne preplacnuta :D. Kdyby film skoncil v pulce sveho casu, bylo by me hodnoceni mnohem lepsi.

Ježek Sonic (2020)

3 hvězdovej film + hvězda je Jim Carrey = 4. Rozhodně pobaví, ikdyž je to děsně obyčejnej děj :-D. Ale jde tu o pohádku přeci.