John Wick 3 (2019)

Asi jsem vylozene alergickej na nelogicke akce a smysleni. Ale tady je to fakt uz pres caru. V nekterych momentech si i pozorny divak vsimne jak se nepratele zasekavaj jak loutky v animacich neschopnosti, aby hrdina mel cas provest sve komba. Jednicka skvost,zbytek uz se nemel tocit. :D

Avengers: Endgame (2019)

Jestli chteli autori filmu z divaku udelat pitomce. Tak se jim to asi povedlo. Nelogicky to je vzdy, ale az takhle.... spoil...... Spoil..... Reklo se ze kdyz nekdo opravdu umře, tak umre. A zadne výjimky. Dle konce je ale videt ze se da ozivit mrve z casoveho useku... A vratit je do pritomnosti..... Hvezda dolu.

Rick a Morty (2013) (seriál)

Blaznivé, sprosté, ale mnohdy dost zábavné. I taková kravina opravdu zabaví. Některé díly nudnější. Ale furt je to zajimavý. Carda ten dabing zvládl geniálně, lepší jak originál.

Na doraz (2017) odpad!

Nelogicky drasajici nervy.

Rampage Ničitelé (2018)

Perfektní akční scifi komedie. Kde jediné co mi drasalo nervy byli nelogické úvahy. Například všude přitomné dělostřelectvo střílí hlavně samopalem a kulometem. Jak logické :))). Jinak perfektní podívaná.

Život (2017)

Spoiler: Velice chytré zvíře, ale bohužel dveře otevřit neumělo :D.

John Wick 2 (2017)

V jednu chvíli neuvěřitelný zabiják s reflexi nadpřirozené člověku. A pak trubka co si nevšimne jezdicího auta. Příběh nezajimavý, boje nesmyslný. A závěř asi z fantazy. Trochu mi není jasný lepší hodnocení dvojky oproti jedničce. Sheep style? :-D

Assassin’s Creed (2016) odpad!

Herní serie naprosto perfektní, alespoň po 3 díl. Tohle? Naprostá sra*ka. Je to hop hop a ve výsledku nic.