Smrtonosná past (1988)

Mě jednička nějak moc nezaujala.Přišlo mi to takové dost rozjezdové.Lepší jsou díly 3 a 4.Za nejelpší Brucův film považuji Pátý element a Poslední Skaut.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Každý může přehodnotit názor, i po letech. Nyní opravdu chápu proč je Pulp Fiction kultem, stačilo to shlédnout v HD a zážitky z filmu jsou opravdu nesmírné. Dávám 5+

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Z hlediska efektů a akce je tento film dost propracovaný a hlášky výborné.Jde vidět vysoký rozpočet.Myšlenka filmu je také zajímavá,ale na Willisovi se už podepisují léta,musel jsem o hvězdičku ubrat proti minulé Smrtonosné pasti 3 se Samuel El Jacksonem.Nechápu jak by dokázál autem setřelit vrtulník,nebo naskočit na stíhačku,ale jinak se jedná o skvělou podívanou.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Hodně krve, zabíjení je normálkou, akce je výbroná.Scénářem trochu připomíná styl Pulp Ficton, ale je 3x tak lepší Rodrigez ví co točí.Trochu mi vadila špatná kvalita obrazu, která měla dodávat starší typ filmu, ale v tomto případě to bylo zbytečné.

Terminátor (1984)

Akční klasika, nutná pro všechny fanoušky Schwarzeneggera.Nevím proč ale druhý díl se mi líbíl víc.95%

Predátor (1987)

Banda namakanejch vojáků v čele s majorem Dutchem proti zabijákovi z vesmíru. Skvělé hlášky, akce, efekty a herci. Kdo neviděl ten jakoby nežil. Pojd sem, pojd sem, otoč se, otoč se, hahaha. Tuky tuky, jen tu zůstan, je načase vyndat bezbolestnou. Je tam zalezlej jako sysel, vždyt vykrvácíš nemám čas krvácet už máš čas? Hej Billy jednou jsem řekl svý holce " Hele ty máš velkou kundu, ty máš velkou kundu " a ona na mě " Pročs to řekl dvakrát" ? Neřekl, chápeš to bylo jako ozvěna.

6. den (2000)

Jeden z Arnieho nejelpších scify filmů. Příběh se neloudá, akce je tu pro mě dost a navíc se mi tu líbily ty laserové pistolky, které filmaři do filmů moc nedávají proč? Střelné zbraně už jsou out a navíc to tady při zásahu pěkně jiskří, Arnold je neobyčejně vtipný, ale už trochu z formy, stáří jde na něm už dost vidět, ale stále je to jeho nadprůměr. Asi si koupím laserový holící strojek :-)

Muž s cejchem smrti (1990)

Seagal jako nemylosrdný policajt. Láme vazy a končetiny Jamajčanům a srší jednu vtipnou hlášku za druhou (doufám, že nebyly trojčata). Souboje jsou perfektní a řekl bych, že v tomto filmu je Seagal v nejlepší kondici. Je fakt rychlej a s tou šavlí se fakt ohání a hlavy lítaj. Já a já být všude :-) 100%

Aljaška v plamenech (1994)

Je to krásný film odehrávající se v krásné Aljašce. Film je zaměřen na ekologickou tématiku. Co to stojí změnit jednoho chlapa. Musí kvůli tomu zemřít všichny, aby pochopili, že nafta tu není věčně, že nemyslíme na osudy naších dětí. Znečištujeme vzduch, umírají stovky zvířat na znečištění. A myšlenka alternativních paliv už je tu více než padesát let. A už by mohla být i zrealizována, jenže kdo se postaví mocným a bohatým naftovým magnátům a řekne jim přejděte na vodíkový pohon? Steven Seagal.

Lovec policajtů (2001)

Je to hodně dobrý film, Seagal tu má komnečně sobě rozvného protivníka Michaela Jai Whita ( skvělý souboj s mačetami). Seagal tu navíc má skvělou fuguru, nemá ty přebytečná kila. Děj je celkem nadprůměrný ve srovnání s ostatními díly, celosvětové kinematografie a rozpočet je také víc než slušný. Co film nehorázně ale nehorázně kazí je dost často přeřvaná hudba a příšerný Hip Hop za který jde také hvězdička dolů.