Van Helsing (2004) odpad!

Nevím čím to je,ale na filmu se mi líbila pouze hudba a začáteční scéna s vesničany.Pak se to 5ti minutách zvrtlo, na totální blábol bez děje s lacinými triky 80tých let.Hlavně ty upíří děti mě dostaly, nebo jak jedna upírka při útoku na vesnici místo člověka chytila kráva a tu vymrštila do sousedního baráku.Vlkodlak byl taky uchyláckej a Dr. Frankestein též.

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Musím přiznat že jsem tento film stáhl pouze proto, že v něm hraje Jean-Claude Van Damme.Je to vskutku nejhorší film co jsem s ním kdy viděl ale nemůžu dát odpad.Přeci jenom to bylo tak hloupé až jsem se i rozesmál, třeba rozhovor mezi Van Dammem a tím s tou páskou přes oko- "Tohle je moje město" a Van Damme na to "Ber mě jako exekutora, tady jsi skončil"A navíc films mojí oblíbenou zpěvačkou Kylie Minogue a oblíbeným hercem Jean_Claudem Van Dammem si odpad nezaslouží,2 body za herce.

Černý orel (1988) odpad!

Každopádně jeden z nejhorších filmů Jean-Clauda Van Damma. Sledovat tento film pro mě bylo utpením, akce tu není skoro žádná a navíc ta co tu je má špatnou choreografii a je strašně nastrojená. Souboj s Van Dammem a Sho Kosugim je k smíchu, vypadá jakoby se praly 2 děcka na pískovišti a ještě k tomu v obleku hehehe.Staršná blbost. Hodnotím tak jak si to každý film zaslouží a ačkoliv je JCVD můj nej herec, tohle si zaslouží jedině odpad.

Jménem krále (2009)

Na filmu jsem byl v kině dne 12.8.2009.Byl to zajímavý zážitek v kině jsem naposledy byl na Lovcích dinosaurů, kteří nebyli nic moc.Ale Jménem krále je příjemná dektiv story odehrávající se za Přemysla Otakara II.Roden mi znovu dokázal, že je pro mě nejlepším českým hercem a i Lukáš Vaculík mě překvapil, ale přišlo mi, že toho ve filmu dost chybělo,hlavně konec byl divný když se Vaculík a Kanyza domlouvali, že budou zase přátelé.

Hranice smrti (2007)

Film má velmi zajímavý příběh skupana lidí vykrade banku a snaží se dostat s pěnězi přes hranice,jelikož jednoho z nich postřelí tak se rozdělí na 2 skupiny jedna chce odvést raněného do nemocnice a druhá jede napřed.Dojedou do divného penzijonu, kde žijí neonacističtí kanibalová.Tady je skvélá scénka jak jeden z neonacistů brutálně útočí na blondatého zloděje a jeho kamarád začne bodat komplice neonacisty nůžkami, pak utečou, ale neonacista je vytlačí ze silnice a spadnou do dolu.Uvnitř dolu je to skvělé spousta vyuzených těl.A dál následuje skvělá podívaná.Přežije to pouze Karina Testa.Nedoporučuji film pro lidi se slabím žaludkem.

Scary Movie 4 (2006)

Pro mě asi nejvíc koukatelným dílem z quatrologie Scary Movie.Prezident je povedenej.Citát z filmu " A co se stalo z těma kachničkama? " sekuriták " pane prezidente, útočí na nás mimozemštani " prezident "mmm..mmm..no " sekuriták " já tu pohádku četl ta kachnička umře " prezident " bože to je hrozné, chcete říst, že rodiče těchto dětí už jsou dávno mrtví? " tohle se mi nejvíc líbilo, tento díl není vlastně ani tak špatným je tam parodie na Válku světů,a na Saw.Docela povedená komedie nenudil jsem se u toho, ale zase po druhé už bych si jí nepustil.

Scary Movie 3 (2003)

Citát z filmu " Rap je šmejd " ano naprosto s tím souhlasím a to se týká i tohoto filmu.

Noční můra v Elm Street (1984)

Naprosto geniální příběh s bravurným provedením, kde vrahem je pouhý přízrak. Po pár minutách jsem se už neorientoval co je sen a co není, ale film je stále napínavý. Vraždy jsou perfektní a John Saxon je pěknej uchylák, efekty jsou na dnešní dobu už trochu retro, ale co byste čekaly na rok 1984. Pro mě pecka.

Spawn (1997)

Skvělý film již od mého dětství, nejlepší na filmu je určitě Klaun, který má výborné hlášky a je skvěle zefektovaný. Michael J. White coby Spawn není až tak vtipný, ale s Klaunem Violátorem to nemá chybu. Film je občys tak směšný až se z něj stává skvělá komedie. - KLAUN - Upss..mokráč, doufám, že mi nechytily spodky.....hele podívej se...čokoláda - SPAWN - Co to je? - KLAUN - Pane jo, jsi obalenej v trati reality a ten pitomej vlak jezdí pořád dokola, pořád dokola..ve jménu stvořeních zrůd pekel tě přezdíváááám Spawn..generál pekelných armád..povstante vaše vypečenosti, vévodo z trouby, sultáne smaženkova, hemíre z jumygumy, jako klaun nejsem k ničemu kopni mě. - Scénka jak Klaun vyhrabe z popelnice plesnivou pizzus ančovičkama plnou červů -Fůůj nesnáším ančovičky.Vlastně celý film je založený na hláškách a jestli v něm někdo hledáte herectví nebo jakoukoliv logiku, tak ho hledáte marně, tenhle film je pouze pro pár lidí, kteří hltali Spawna už jako malí a mají rádi béčkové horory.