Drsný časy (2005)

Velmi pěkné drama. Bale jako naprostý psychotik, kterého pronásleduje minulost. Ze začátku to vypadalo, jenom jako další film o flákačích, kteří si jen tak jezdí autem, chlastaj a hulí, pak se to rozjelo do nečekaných rozměrů až ten konec! Ten mě dostal.

Pokoj 1408 (2007)

1408 jako horor naprosto sklamal. Není tu jediná scéna, kde by se člověk mohl leknout, ale psycho je to solidní. Cusack hraje průměrně, nic navíc do toho nedává, poslkedních 25 minut je totální snůška nesmyslů. Když to tak vezmu, co tam bylo tak děsného? Porouchaný kohoutek? Okno? Strašák? A další stupidní hologramy? Šachta? Výlet po parapetu? A pak ta uchylárna s obrazy? Pro racionálně laděného člověka naprostá ztráta času. Mě tento film nijak nezaujal, po druhé bych si ho už nikdy nepustil.

Temný rytíř (2008)

Nejlepší film. Co tě nezabije, to tě jednoduše zešílí. Záleží jestli je na jednom místě nebo na několika. Pokud se vám nelíbí co nabízím kupujte od jiných. Moji psi jsou hladoví, škoda, že z jednoho se nenajedí :D

Mamut (2009)

Velmi povedení snímek, já jsem naprosto spokojený s tím, co jsem viděl. Příběh je rozdělen na 4 části a z toho každý žije svůj život. Zdravotní sestra, chůva a dcera, ajták a příběh dvou filipínských chlapců. Dokázal jsem se vžít do jejich rolí, takže není co řešit, film by si zasloužil mnohem vyšší ohodnocení.

Smrtící exploze (2009) odpad!

K tomuto filmu jsem se dostal čirou náhorou. Nebýt nudy a toho, že to zrovna běželo v buse na obrazovkách, tak fakt asi nikdy! Do ted si pamatuji ty ukrutné dialogy, nejdřív jsem si říkal, co to melou v tom rádiu za hovadiny, pak jsem se podíval vejš a tam Sorbo ujíždí před počítačovím plamínkem, no prostě zkáza!!! Na to se fakt nedalo dívat, film postrádá jakékoliv charizma a důmyslnost, i z mála se dá udělat hodně, ale zde to neplatí. At žije Sorbo král Moček.

Fantastická čtyřka (2005)

Co víc na to říct, než močka? Nalijte mi to nejtvrdší, co máte! Doufám, že bude pršet. Konec byl v nedohlednu, půlka filmu na zhodnocení musí stačit.

Nedotknutelní (2011)

Po dlouhé době jsem konečně narazil na kvalitní film, nemám slov!

Věc: Počátek (2011)

Film má moc rychlý spád a nudný začátek, naštěstí jde ve stopách staré věci a příběh až tolik nekopíruje.Takový konec jsem nečekal.

Warrior (2011)

Epická pecka, rozhodně nejlepší boxerské drama letošního roku.

Muži v naději (2011)

Dnes jsem na tom byl v kině a musím konstatovat, že film má na české poměry silný příběh, ale komedie je to nic moc. Polívka nepředvedl ani desetinu svého potenciálu a vše je rozpytváváno na dlouhých 115 minut. Sice jsem se sem tam zasmál, nicméně mě film nijak nezaujal.55%