Poseidon (2006)

Nevim co na tomhle sníku bylo originálního a nepřevzato z jiných filmů... Příběh je prostý, nic nad čím by si člověk musel lámat hlavu dalších několik dní..! Obsazení mi nepřipadá špatné, jen se zřejmě nehodí do tohoto filmu... Triky a zpracování nebylo zrovna světaborné, ale tak neuděláš nic..:) Poseidon průměr, film možná tak pro dlouhé odpoledne... Nemůžu uvěřit tomu, že rozpočet filmu byl 160 miliónů, jak je to možné?.. Dávam dvě hvězdičky + za Klause Badelta jednu..!

Kurýr (2002)

Ty tři hvězdičky si to zaslouží..:) Byla to dobrá akce a Jason Staham to zahrál dobře, skvěle se hodí do rolí akčních drsňáků..! Od tohoto snímku se nedá očekávat nic závratného, nic jsem proto neočekával a docela mě to bavilo... Nenáročný akční film, u kterého se ani nemusí tolik myslet a dá se pustit kdykoliv..:)

Carman: The Champion (2001)

Dvě hvězdičky a to jen kvůli tomu, že tenhle film vůbec vzniknul... Neni co očekávat od filmu, kterej točí nějakej téměř neznámej Lee Stanley..! Co čekat za výkony od zpěváka(nezpěváka)..? Film jsem viděl před sedmi lety, líbil se mi, protože jsem neviděl Rocky... Děj je "krapet" okopírovaný z filmu Rocky a přesto to bylo podprůměrné...

Rocky V (1990)

Škoda, tenhle díl Rockyho se moc nepovedl, žel natočil se!.. Příběh celkem ujde, i když musím částečně souhlasit s uživatelem "Dudek", který tvrdí, že je krapet umělé to náhlé zchudnutí rodiny Balboů... Děj Rockyho V se nerovná dějům v předchozích dílech Rockyho..!! Je pravda, že bez Rocky V by nebyly natočeny dvě trilogie..! Sly udělal dobře, že Rockyho nezakončil tímto dílem..:) Dávám tři hvězdičky, což je na Balbou velmi nízké hodnocení..! ***

Přehlížený (2007)

Docela zajímavé téma i příběh, ale to je asi tak všechno co mě na tom filmu zaujalo..:/ Jinak zpracované a natočené je to dobře, bohužel scénář už takový není, škoda několika hluchých míst, které se tam objevují..! Plus/mínus, dávám tři hvězdičky, kompromis..!

Deset minut života (2005)

Dle mého hodně slabé, nelíbilo se mi zpracování, až moc to pokulhává!.. Kamera byla roztěkaná a nebylo moc příjemné koukání na to... Sice nápad filmu byl dobrý, ale chtělo by to více práce na tom udělat..! Obsazení nebylo nikterak úžasné, prostě chyba!! Myslel jsem, že když tam bude hrát Sean Astin, tak by to mohlo být aspoň krapet na úrovni, že nebylo..!

Rocky II (1979)

Není to sice jako jednička, přesto to stojí za to..! Dobře navazuje na předchozí díl, což odceňuji... Opět skvěle prožité výkony, hudba a všechno co k pravému filmu má patřit!..:) To jak už tady psal uživatel "sud" je pravda, musím s tím souhlasit, dojalo mě to!.. Postavy se k hercům hodí a herci je maximálně využili, vžili se do toho a to je na tom taky vidět..! Už né jako jednička, přesto čtyři ****..:) ROCKY, ROCKY, ROCKY!!!

Rocky (1976)

Dokonalý film..! Skvělý začátek série filmů s názvem Rocky!! Hodně dlouho jsem se na tento film těšil a v žadné případě mě nezklamal ba naopak, potěšil mě a to dost..:) Tohle je vážně film, který stojí za to vidět.. Není to film jen o boxu, ale o životě člověka, který se stal šampiónem v boxu... Má to silný příběh, který jednička skvěle započíná... Potom co jsem si přečetl komentář uživatele "don corleone" stoupl tento film o stupínek výšše!..:) Dávám pět hvězd!*****

Dannyho parťáci 3 (2007)

Propracovaná, elegantní komedie na úrovni..:) Podle mě je tohle jedna z nejlepší komedií z takovéhodle prostředí a to je "casino".!! Každý herec dobře zahrál to co měl, takže neni co vytknout..:) Docela by mě zajímalo jestli bude nějaké další pokračování, mohlo by se to povést..:) Celkový dojem z filmu je dobrý, dávám tomu pět hvězdiček!.. 95%

Štěstí na dosah (2006)

Tohle je film, který má vážně hloubku. A to né leda jakou. Will Smith zahrál perfektně, snad tak jako nikdy před tímhle filmem. Film bez dalších komentářů. Viděl jsem to asi 5x a stejně bych tomu nic nevytknul. 100%