• Krátkometrážní

Silent Hill (2006)

Příběh o hledání pravdy a minulosti se mění na hledání dcery a doufání v budoucnost. Když si čtu komentáře, tak docela lituju že jsem videohru nehrál a asi o ní budu vážně přemýšlet. Některé postavy, i když jsem film ještě neviděl jsem znal a až dneska jsem si uvědomil, odkud. Opravdu........takhle si představuju kvalitně provedený horor.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Nebýt těch 2 idiotských policajtů, byl by film možná i o 10% lepší, ale co.....nikdo nejsme dokonalej a tahle pohádka pro dospělý "kluky" je prostě parádní :-). Jen ten dabing........oooo to bolelo, lituju toho že jsem koukal česky.

Warrior (2011)

5* určitě ne....film je hodně přehodnocený, ale i tak je dost kvalitní kousek. Příběh ne úplně okoukaný i když na druhou stranu né zase úplně originální, hudba takový lehčí nadprůměr, zápasy parádní a to i když jsem si MMA nikdy sám odsebe nepustil. Jen ten závěr..........už jsem se bál že to snad neudělá, naštěstí to dobře dopadlo. No....celkově to máme dost příjemně strávenou část odpoledne. Zasloužené 4*

Šéfové na zabití (2011)

"Klidně bych jí ohnul přes sud a ukázal 50 států" ano teď už to je hláška z filmu :D. Komedii nabitou tolika originálníma hláškama jsem dlouho neviděl, naposledy asi Hangover. Spacey úžasný jako vždy, ten prostě nikdy nezklame. Co mě ale hodně překvapilo bylo, že Jennifer Aniston dokáže hrát tak úžasnou dě*ku ;-), opravdu bych to do ní nikdy neřekl. Konečně jsem se zase jednou u filmu zasmál originálním vtipům a ne blbosti filmu.

Láska na druhý pohled (2009)

Ne že bych neměl rád Aarona Eckharta, to zase jo. Ale tenhle druh romantických filmů.......no, ono je to prostě pořád všechno ja jedno brdo. Ona nechce jeho -> on nechce jí -> nechtějí se ani jeden -> chtějí se oba. Jako by to člověk nevěděl už od začátku. Nějlepší scény z celého filmu jsou když je Ryan se svou skupinou a choděj po uhlíkách, nebo nakupují nářadí a materiál, jinak to stojí celkem za prd.

Einstein pro každý den (2006) (TV film)

Jakože lidi jako je Einstein,Tesla a podobný obdivuju, tak tenhle dokument je poměrně slušná blbost. Celé se to zabýva nepodstatnými fakty a důležité věci vynechává.

Krajní meze (1995) (seriál)

Ano, úvodní scénku všichni milujeme a někde hluboko v nás zůstává i dlouhá léta po posledním shlédnutím epizody. Nějaké dílý jsou opravdu příšerné, nějaké opradu úžasné. Víc se o tom snad ani říct nedá :)

Živí mrtví (2010) (seriál)

Kostými zombie - vynikající, maskéři si opravdu museli máknout. Herci - nemám žádnej problém, obsazení neni nijak tragický a hrajou víc než obstojně. Děj - předvídatelnej, ale co, zombie jsou prostě fajn. Po dlouhé době se mi nějaký horor docela i líbil. Nejvíc mě dostala banda mexickejch mafiánů, kteří vedou domov důchodců :),

Thor (2011)

Když tady tak čtu ty komentáře, tak je asi opravdu dobře, že absolutně neznám germánskou mythologii a nikdy jsem se o ní nezajímal (což neznamená že bych se o ní rád něco nedozvěděl). Tím pádem, se mi jako člověku pro kterého zůstávají všechny nepřesnosti skryty, se mi film opravdu hodně líbil a ani nemám problém s tím, že hlídač je černoch, nebo jeden z bojovníků asiat. Když tak poslední dobou sjíždim všechny Marvelovky, tak se začínám víc a víc těšit na The Avengers. Co se ale Thora týče, tak myslím že Chris Hemsworth se do role hodí naprosto perfektně a souboje s hromovým kladivem mě doslova uchvátily, i když jsem ho čekal větsí, mohutnější a určitě méně ničivé

Kajínek (2010)

Výkony 3/4 herců jsou naprosto příšerné. Jako samozřejmě neřikám že bych to zahrál líp, ale taky se necpu do žádnýho filmu, žejo? Více méně se dá říct že ti nejhlavnější herci hrajou ještě nějak tak přijatelně, ale ostatní děs a hrůza. 2* opravdu jen za těch pár faktů, které jsem o Kájínkovi nevěděl a ty asi 2 Akčnější zajímavé scény