• Krátkometrážní

Princezna ze mlejna (1994) odpad!

Úplně to samé jako S čerty nejsou žerty. Já prostě na tohle koukat nemůžu, samozřejmě jsem tuhle pohádku jako dítě viděl, ale už tenkrát to nebylo ono.

Z pekla štěstí (1999)

Tohle bohužel neni ani trochu šálek mojí kávy. Přesně tenhle typ českých pohádek vůbec nemam rád. Samozřejmě že mu nemůžu dát odpat, to bych zase křivdil, ale na druhou stranu nedokážu ze sebe vymáčknout víc než 1*. Proti Zdeňku Troškovi nemam nic ani v nejmenšim, ale jeho filmy....... to už taková sláva většinou neni. Promiň

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Podle mě asi nejlepší díl celé série. Vzhledem k tomu že Lucas je můj oblíbenec, je mi docela líto že zrovna tenhle díl nerežíroval on. JInak příběh naprosto strhující, efekty úchvatné, souboje dechberoucí. Další nesmrtelná klasika.

83. Annual Academy Awards (2011) (pořad)

Takže tak.............s výsledky jsem docela spokojen, především jsem moc rád za 4 oskary pro Počátek, i když mě mrzí že Zimmer ho taky nedostal. Co se týče oskara za nejlepší film, tak to úplně spokojen nejsem a přál bych ho buď taky Počátku, nebo Černé labuti. Natalie Potrman má svého oskara naprosto oprávněnýho. Co je asi největší problém v tuhle ukrutnou ranní hodinu je přežít těch 10 reklam. Jinak už se těším na další ročník.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Famózní Sci-fi, které v historii kinematografie už navždy zůstane. Nevim jak se to Lucasovi povedlo, ale ty efekty jsou na rok 77 neuvěřitelné. Hvězdné války jsou už prostě klasika a kdo aspoň jednou v životě neviděl minimálně polovinu celé série, ten jako by nežil. Jen mě mrzí že v době kdy star wars běžel v kinech tak jsem za 1. nebyl na světě a za 2. když už jsem na světě byl tak jsem se o star wars nezajímal. Dneska bych se na celou serii (klidně i v kuse) v kině moc rád podival.

Pokémon (1997) (seriál)

Pokemon je kult, pokemon je závislost, pokémon býval prostě všude. Jak už tady mnoho lidí psalo, ten kdo v době kdy začala pokémonová mánie nebyl dítě, ten to prostě chápat nemůže. Jenže právě ten kdo tenkrát dítě byl tak ví, jaký to bylo šílenství, co všechno by jsme udělali pro to aby jsme dostali všechny, aby jsme mohli machrovat před kamarádama, aby nám záviděli. Jak jsme každý víkend napružený seděli u televize až začne ta šílenost, až se zase dostanem do toho světa malejch (a i velkejch) zápasících pokémonů.

A-Team: Poslední mise (2010)

Moc pěkná akce. Sem tam je sice nějaká scéna "trošku" přehnaná, ale jako celek to působí úžasně.

Ženy v pokušení (2010)

Takovej přesnej opak a přitom to samý jako jako Román pro ženy (což je mimochodem film, kterej mam moc rád). Několikrát jsem vybouchl smíchy a celkově mě to docela zaujalo. Skoro určitě se na Ženy v pokušení někdy rád znova kouknu.

Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Bohužel tohle už jde trochu mimo mě. Asi tenhle film nedokážu plně docenit, ale nudil jsem se. Nemam pochyb o tom že se jedná o povedený český film, ale i když povedený je, tak je směřovám už pro jiné generace. takže víc jak 3* určtě ne

Karate Kid (2010)

Dlouho jsem se rozhodoval mezi Mezi 3* a 4* hvězdičkama, ale ono to bylo celkem fajn. To co podle mého film nejvíc kazí je jeho konec ten je opravdu už dost přehnaný. Smith mlaďas má ale talent a když se bude hodně snažit jednou se možá trochu přiblíží taťkovi. A Jackie Chan? Až teď jsem si všiml že už to neni takový mlaďás a že i na něm začíná být vidět přibývající věk. Pokud mam zhodnotit film jako takový tak je to chytlavý příběh, který místama i chytne za srdce, občas pobaví a občas zarazí. 70%