• Krátkometrážní

Kmotr II (1974)

Stejně jako u jedničky jsem se i na dvojku dlouho přemlouval. Přeci jen člověk nemá každý den přes 3 hodiny času a nálady aby si vychutnal takový film. Nakonec se ale čas našel a já jsem opět rád jsem se na Kmotra II v klidu podíval. Ta atmosféra filmu je ve většině tak úžasná, reálná a pohlcující, že snad ani neni možné něco takového natočit. Rozhodně to ale není film pro každého a zdaleka ne každý ho dokáže plně docenit a pochopit. Určitě není na škodu podívat se na něj třeba 3x a pořádně si vše v hlavně srovnat a vychutnat si atmosféru z života do kterého se nám v reálněm životě nahlédnout nepovede.

Narušení (1999)

Celkem vtipné, ale v podstatě nijak zlehčující podání světa těch né úplně normálních jedinců. Chvilkama vás to sice může nudit, ale jinak je to dost zajímavý kousek. Angelina to chvilkama hraje opravdu skvěle

Pakárna (2006) (seriál)

I když je to ujety, tak na tenhle seriál jsem narazil před asi pěti lety když jsem se doma nudil a do vyhledávače jsem psal náhodná slova. Rozhodně si myslim že Pakárna je tady dost podhodnocená a kdyby každý hodnotil opravdu za sebe, bylo by hodnocení minimálně o 20% větší. Já jsem se u toho tenkrát teda dost pobavil

Čarodějův učeň (2010)

Neni to špatný film, hlavně první půlka opravdu stojí za to. Efekty kouzel se mi moc líbily a za teslovy transformátory taky dávám velké plus. Co se týče NIcolase Cage, tak sice vypadá cool, role mu celkem sedne, ale mě se prostě občas nelíbí jak při kouzlení máchá rukama jako by byl detektor kovu.

Střihoruký Edward (1990)

Taková Deppova klasika. Střihoruký Edward je jeden z filmů na kterých jsem vyrůstal. Už naprosto od malička jsem ho měl rád, na ten už se nedá zapomenout.

Vražedná chůva (2007) (TV film)

Dobrá psychárna, to vám teda řeknu. Chůva která vypadá že by myš nezabila, nemá porblém rýčem utnout hlavu chlápkovi, kterej se nevim proč nesnaží ani bránit, asi dobrovolná smrt. Nevim co na ní všichni tak viděli, ale mě se ani ona sama nelíbila :). Pěkně divoká blbina :)

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Bohužel jsem na tomto filmu byl v kině, naštěstí jsem neplatil vstupenku, jinak bych byl asi hodně naštvanej. Pár scén bylo slušných a docela jsem se i pobavil, ale absolutně to zabil příběh mladší generace, který mě opravdu nebral.

Amélie z Montmartru (2001)

Nádherný film, který je svojí zmateností naprosto vyjmečný. Audrey Tautou hraje naprosto úžasně a jsem si jistý, že nikdo jiný by to tak dobře nezahrál. To co mě ale na filmu dostalo úplně nejvíc je hudba. Možná mam trochu zvláštní vkus, ale tohle bych mohl poslouchat od rána do večera. film 4*, hudba klidně i 6* :-)

Sociální síť (2010)

Čas od času někdo dostane geniální nápad a ono nic. A čas od času někdo dostane geniální nápad a je z toho celosvětový fenomén. The social Network je film rozhodně zajímavý, koho by taky nezajímalo jak to asi všechno vzniklo, ale rozhodně to neni na 5*. Úvodní scéna je ve svojí rychlostí tak šílená, že jsem snad poprve za posledních 7 let nestíhal číst titulky. Ze vzniku facebooku se prostě nedá udělat trhák desetiletí ať se snažíte sebevíc, ale Fincher z toho vyždímal naprosto všechno co se dalo a tím si získal můj velký obdiv.

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

2* opravdu jenom za tu choreografii, která je více méně povedená. Chápu že někomu se HSM líbit může, ale já do této skupiny lidí rozhodně nepatřim. Koukal jsem na to více méně pod nátlakem a z donucení. Jenom když vidim Zaca Efrona jak tam hupká tak mi roste krevní tlak a začínám mít chuť vzít basebolovou pálku a ukázat televizi zač je toho loket. Ale proč ubližovat chudince televizi, ona za to že v ní dávaj takový paka nemůže.