Ďábel (2010)

pre mna desiva zalezitost, presne typ hororu po ktorom mam zle pocity pri niektorych situaciach. tak ako som sa v mladosti necitil po blair witch prijemne v lese, tak som sa dnes cestou do roboty necitil dobre vo vytahu :-) zaposobilo tak ako malo, ked sa nad niektorymi vecami zamyslim, trochu odporovali logike, ale ked idem pozerat horor, nebudem cakat ziadne hlavolamy.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

na prvu cast filmu sa mozem pozerat dookola, po serii nedorozumeni vznikaju zabavne a krvave sceny, pri ktorych pride o zivot vascina postav

Soumrak mrtvých (2004)

ak by bol cely film ako prvych 20 minut, je to pecka. malo to naspliapnute na najlepsiu parodiu zombiefilmov aku som videl, postupnej to ale stracalo dych, az ma to ku koncu prestalo uplne bavit. skoda

Dorian Gray (2009)

knihu som necital, takze film s nou porovnat neviem. zaujimavy film, kde mi konecne nevadil Colin Firth. jeho postava bola skvela, zla, demonicka. prerod hlavneho hrdinu bol dost chaoticky, raz som nevedel o co mu ide. ako nahle bol zly, film zacal naberat na obratkach. tak ci tak si myslim ze keby sa reziser viac zameral na dovody a pohnutky zmeny doriana ako na hole tela starych zenskych, bolo by to mozno aj na 5 hviezdiciek.

Machři (2010)

cakal som od toho podstatne viac, hlavne pri tom hereckom obsadeni. herci boli sympaticki, zo zaciatku sa na to dobre pozeralo, ale stale som cakal nejaku zapletku, ideu, proste nieco. do konca filmu to neprislo, den po zhliadnuti neviem prerozpravat obsah, lebo ten film ziadny nemal. sklamanie

Prvotní strach (1996)

Gera moc nemusim, ale v tomto filme bol vyborny, ae zdaleka nie tak ako edward norton. jeho vykon bol tazko oskarovy, zahral to skvele a vsetko co hral som mu 100% uveril.

Zákon ulice (2007)

po dlhej dobe pozeratelny film od seagala, vo filme niesu vyrazne nudne miesta, akcia je na urovni, steven opät rozkope par zadkov a vystriela polku ciernej stvrte. trochu mi vadila hudba a kamera, ale na 12 mio rozpocet je to ok.

Drive (2011)

vyborne, uz pri prvej scene pred titulkami som pomaly nedychal. skvele. k dokonalosti trochu chyba, vdaka nelogickemu zaveru. ale aj tak jasnych 5*

Stáhni mě do pekla (2009) odpad!

absolutne sklamanie... a navyse nechutne. obrusok co napadne hlavnu postavu a ona ho potom opätkom zabije hovori za vsetko

Hoď svišťom (2011) (seriál) odpad!

tak toto bola tragedia, nevydrzal som pri tom ani 10 minut. scenky robene uplne na silu, ako keby si nad to vecer sadli a rano mali natocenych 50 casti. ziadny vtip a neskutocne nesympaticka polnisova. naozaj zle