Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

velke sklamanie... dve hviezdy davam len preto, lebo dvojke som dal len jednu hviezdu, a tento film bol o cosi lepsi. ale inak to bola tragedia. zacnime hercami. kristen sa to uz asi nechcelo hrat, prvu hodinu mala nahodeny ten isty vyraz, v kine vyliezlo z chlapika co sedel vedla mna, ze sa tvari jak p..., a ja som mu v duchu dal za pravdu a bol som rad ze to vyslovil za mna a nemusel som byt vulgarny. jacob bol uz totalne mimo, nemohol zaujat ani vypracovanym telom, lebo mal cely film koselu. chovanie sa vacsiny postav uplne nelogicke a nepochopitelne. film uplne zbytocne natahovany, pol filmu nezazivna svadba a o nic zazivnejsia svadobna cesta. jedina akcna scena bol neprehladna a trvala par okamihov. vsetci upiri bieli ako steny, ale bella po premene krasne nastylovana, nalicena, a ste aj s linkami okolo oci. bullshit! a hudba totalne vedla. ale aby som nebol len kriticky, porod bol super. len skoda ze to vsetci prezili.

Twilight sága: Zatmění (2010)

zatial urcite najlepsi twilight, ak by sa menej casu riesilo kto bude prasit bellu, tak by to boli aj styri hviezdy. to ich "ty ma milujes len to nevies" a "ja milujem jeho, ale teba viac" mi liezlo poriadne na nervy, nastastie toho bolo v tejto casti menej ako v predoslych dvoch. pri scene v stane mi prislo ze to lezie na nervy uz aj reziserovi, tak sa to snazil nejak okorenit. akcne sceny na jednotku

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

takze mam za sebou druhu cast, a musim uznat ze hodnotenie na csfd celkom odraza realitu filmu a nuti ma rozmyslat, ako je mozne, ze aj tento brak je v najoblubenejsich filmoch? pochopil by som to aspon keby tam hrali sympaticki herci, ale ta jedna karikatura muza, a druha kopa svalov bez talentu predsa nemozu nikoho ohurit... film totalne zabila hlupost hlavnej hrdinky (ktorej som velmi prial aby jej samovrazda vysla a uz ma neotravovala svojou dementnostou. bohuzial sa tak nestalo) a kvantum dialogov o nicom. vaham medzi jednou a dvomi hviezdickami. mam velmi rad filmy s upirskou tematikou, ale toto vobec nieje o upiroch a vlkolakoch, je to len nepodarene beverly hills

Stmívání (2008)

trailer najnovsieho twilightu v kine ma zaujal natolko, ze som si povedal, ze to chcem vidiet. a vidiet stvrtu cast sagy bez toho, aby som videl prve tri, nema velky vyznam. tak som s tym vcera zacal. moje ocakavania boli nastavene velmi nizko, kedze som o sage uz co to pocital. no neni to az taky prepadak, ale ani nechapem ten osial, a to, ze je film medzi najoblubenejsimi je pre mna zahada. herecke vykony priemerne, az podpriemerne (pattison - tomu som tu silu a zlost vobec neveril, smial by som sa mu do tvare aj keby mi zrovna lamal ruku). kamera ma dost iritovala, chvilami dobra, chvilami mi to prislo ako studentsky projekt. hudba uplne o nicom. pribeh bol celkom silny, vydrzal som pri tom dokonca a ani som sa nenudil a som celkom zvedavy na pokracovanie.

Paranormal Activity 3 (2011)

ako moze niekto oznacit tento film za nudny? po pre mna nie velmi vydarenej dvojke je tu skutocny narez, toby robi od zaciatku dusno, na niektore sceny som sa v kine pozeral cez prsty. v dome skvele umiestnene kamery (hlavne ta v kuchyni), ale aj sceny s rucnymi kamerami boli huste. 100% horor

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

celkom dobre, aj ked to mohlo byt kratsie. cely film som si hovoril aka dobra zapletka, ze by to bolo pozeratelne, aj keby to nebola komedia/parodia.

Box (2009)

zacalo to tak dobre, a nakoniec sa z toho vyklula taka ko...... ani neviem za co davam tie dve hviezdicky, asi za to ze som to vydrzal pozerat do konca

Partička (2009) (pořad)

videne vcera nazivo, musim zmenit hodnotenie. zostava Latinak, Kemka, Jakab, Miezga, hodina a pol cistej improvizacie, a hlavne nesmiernej zabavy. odporucam zive predstavenie; O DVE HVIEZDY VIAC AKO V TV

Repo Men (2010)

^najprv som mal prichystane tri hviezdy, ale vdaka poslednej akcnej scene, a zaveru dam 4. vyvoj deja bol celkom predvidatelny, ale akcne sceny boli vyborne a akcna dvojica zapasovala. co ine sa da cakat od Lawa a Whitakera. netreba zabudnut na skvelu hudbu, ten soundtrack chcem

Město (2010)

jednoducho super. affleck je asi lepsi reziser ako herec, mam z neho pocit ze celu svoju karieru hra jeden a ten isty film, ale nejak som si uz zvykol. zato jeremy renner, to je zaporak ako bic. film nema ziadne slabe alebo hluche miesta, dostatok akcie aj bez specialnych vizualnych efektov, film ktory si pozriem aj viackrat.