Zelený svět (1996)

Kvalitne natoceny sportovne romanticky film. Sportovni filmy umi tocit malokdo a mistr Shelton rozhodne ano. Kevin hraje velmi dobre a pusoby "pohodarskym" dojmem. Rene je pekna zenska a do tohoto filmu se hodi. Proste film na sobotni vecer, kdy si chcete doprat trrochu klidu a romantiky

Vlak plný peněz (1995)

Tak tohle je fakt jedna velka Holywoodksa blbost. Wesly a Woody se opravdu snazi, ale k cemu je to platny, kdyz je ten film o nicem. 2 hvezdy take diky JL.

Bílí muži neumějí skákat (1992)

Cinema to nejak napalila. 20 procent je prece jenom malo. Film je dobry a pro basktebalisty(ja:-) ) nebo bask. fanousky balzam na dusi. Jinak je to pohodovy snimek na pohodove odpoledne. P.S. doporucuji shlednout v slovenskem(pro slovaky v opacnem)dabingu, je to fakt sranda:-)

Jerry Maguire (1996)

Cuba je fakt dobrej! Klasicka "cernosska rodinka" a klasicky manazer. Super! P.S. Maly cernoske dite se diva na televizi a rika:"Hele, tohle je muj fotr!":-D Rene je taky sladka!

Koktejl (1988)

Souhlasim s Kollis, je to film akorat tak na ten odpocinek. Nicim nezaujme, nicim neohromi, nicim nezklame. Snad jen ta krasna Eli! Za tu stoji se na ten film divat:-)

Barva peněz (1986)

Kdo po tomto filmu nechtel umet kulecnik a mit svoji "Balabusku"? Ja ano, je to skvely film. Paul Newman je proste kabrnak a Tom ho doplnuje na jednicku. Ja kulecnik rad, Scorseseho taky, tak proc ne 5*?

JFK (1991)

Kdo se v tom ma ted vyznat. O vrazde JFK jsem si precetl uz 5 knih a videl jeden film. Bohuzel, nevim, ktery z tech 6 pripehu je pravdivy. nejvice me tedy zaujal tento. Ale abych podotknul neco k filmu. Oliver Stone je proste pan rezisre. Producenti tohoto filmu byli taky dobri machri, kdo dokaze sehnat( a hlavne pracovat) s tolika hvezdami najednou? Je zde krasne videt opravdove "mazleni" se s zabery. Jedine co bych doporucil, je divat se na film driv nez v 11 vecer. Do skoly(prace) se vam bude vstavat velmi spatne..:-)

Tělo na tělo (2002)

Nevim, proc zde na tenhle film nadavate. Neni zas tak spatny, mozna je to ale tim, ze jsem ho videl jen na obrazovce a ne na platnu a nedal jsem za to 150 Kc:-) Ale musim teda priznat, ze ten pribeh nic moc.

Kdopak to mluví (1989)

Tak sladkou komedii uvidite malokdy. Krasne, krasne, krasne. Takovy napad si zaslouzi 4*.

Smrtonosná past 2 (1990)

Syndrom pokracovani po uspesnych filmech zde sice neuderil plnou parou, ale preci. Zde uz je opravdu hodne blbosti, Bruce je proste nezabitelny a vsechno mu vychazi...Ale i tak je to kvalitni film