chrispe

okres Vyškov

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 31.5.2018  16:01

Tak jsme tu měli napínavý závěr páté série v podání paní Tishelové. Musím se přiznat, že jestli ji na další sérii odklidí, což asi jo, tak se mi po ní bude stýskat. To její jednostranné cukrblikování s doktorem mě vždycky pobavilo. Martinův monolog (a poté i dialog s Louisou) byl dojemný, konečně nebyl na chvíli na facku a ten jeho pohled při polibku a něžné otlapkávání paní Tishelové mě upřímně rozesmály! Mně se to líbilo moc.

• 9.5.2018  21:47

Listerovy milostné (ne)eskapády jsou prostě boží.

• 8.5.2018  20:27

Druhý nejoblíbenější díl série. Ať žijí švédští výrobci, aneb udělej si sám!

• 8.5.2018  20:24

Přiznávám, že konec mi přišel kapku našroubovanej, ale to nic nemění na tom, že je to můj nejoblíbenější díl této série.

• 22.3.2018  11:37

Tento díl byl pro mě, zdá se, zlomový. Jednak jsem si při něm uvědomila, že až tento seriál přestanou vysílat, nebo prostě až skončí, tak se mi po něm bude stýskat :D a druhak jsem konečně zahořela sympatiemi i k Louise a ocenila všechno to úsilí, co vkládala do možného vztahu s Martinem, když jiná by už dávno utekla, až by se jí za patama prášilo. Opravdu jsem se pobavila v té krátké chvíli, kdy i Martin, rozhodnut vztah zachránit, se jal udělat sama sebe "normálním a obyčejným... přetvařujícím se a vychechtaným". První díl, který jsem měla chuť si pustit hned znovu. :-)

• 16.2.2018  22:32

Mně se to fakt líbilo. Romantika jak blázen, k tomu jsem se zasmála. Drew Barrymore to tu fakt sekne a Justin Long (který výrazně přispěl k tomu, že jsem si ten film pustila) je standardně dobrý. Přiznávám, že s pěti hvězdičkami možná kapičku nadsazuji, ale ten snímek si určitě zaslouží víc, jak nynějších 64%. Btw: poslední cca dvě minuty si mohli tvůrci odpustit. ;)

• 19.12.2017  20:22

Miluju tematické díly a tenhle byl i trošičku strašidelný ;) v rámci možností... to se musí uznat!

• 19.12.2017  20:13

Druhý pokus ve kterém to Ben a Susan rozjíždí na vlastní pěst. A tentokrát je to mnohem, mnohem lepší. Těch pět nadhodnucuji, ale má to pár fakt skvělých momentů.

• 4.12.2017  13:01

Susan tu konečně ukazuje i svoji lepší stránku. A Robert Lindsay tu hraje tak skvěle, že i já tu káru začala milovat.

• 4.12.2017  13:00

,,Prosím Bene! Neodvracej se! Udělám co chceš. Cokoli!" - ,,Tak vysmahni!" Nick prostě válí.

• 29.11.2017  09:46

,,Pooozor!" - ,,Rozkaz!"

• 19.11.2017  22:16

Když jsem tuhle epizodu viděla poprvé, tak jsem prskala smíchy. Podruhé, když už víte co čekat, to není ono. Ale i tak jsem se hodně pobavila.

• 19.11.2017  22:15

Vana forever!

• 7.11.2017  21:41

Jedním slovem perfetto!! Bála jsem se konce a ten prostě BYL. Skvělá konverzačka, skvělý nápad, dobří herci. Cokoliv dalšího bych napsala by byl jen spoiler a já doporučuji na to kouknout bez nějakých větších informací a prostě jen nasávat gradující atmosféru. Já jsem velmi spokojená.

• 26.10.2017  15:37

Ach... ach ach... :-) no jestli si vaše srdce (milé dámy) nezíská Sherlock zde, tak už asi nikdy. Skvělý případ plus je to díl, kdy se dooprady zasmějete. Super!

• 4.10.2017  12:16

Tvůrci se z poslední epizody snaží vytřískat co se dá a daří se jim to. Závěrečné KDE? je jen třešničkou na dortu. A já nikdy neudržím slzy.

• 25.9.2017  22:07

Velmi dobře napsaný konverzační film, který se mi trefil do nálady i rozpoložení a já jen tleskám. Zajímavě pojatá kamera, trefné dialogy a jedna zastávka v životě muže a ženy, možná v životním kontextu nakonec nevýznamná a možná ne. Skvělé. Jediné co mě mrzí je to, že jsem to viděla nadabované.

• 30.3.2017  21:15
    Příběhy Tipa a Tapa (TV seriál) (1971)

Jako malá jsem tento večerníček milovala.

• 3.10.2016  06:32

Viděno v kině. Bridget je zpět! Sice jsme si museli pár let počkat... a je to na hercích patřičně znát... ale za sebe musím říct, že jsem si ten film parádně užila a po dlouhé době odcházela z kina naprosto spokojená. Jooo ono možná kdyby se nevracelo ke starým známým, tak by ten film vyzněl jinak, ale to se nestalo. Za mě super :-) a chci víc Bridget!

• 8.2.2016  19:24
    Jak nežít svůj život (TV seriál) (2007)

Bavím se!

• 26.2.2015  17:10

Romantika do žíly.:-) ta správná dávka!

• 16.2.2015  19:04
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Miluju vlka! Pěkně zvonáče, tílko, zvohlý cigárko a kroutící se prdelka. :-) Když na to dnes koukám, tak si to ještě vybavuju na VHS. Klasika.

• 18.12.2014  18:38
    TableTop (TV pořad) (2012)

Mám fakt ráda deskovky :D co víc k tomu dodat!

• 4.10.2014  19:50
    Aladin (1992)

Klasické disneyovky prostě miluju. A když jsem se dnes dívala, tak mi bylo řečeno, že na to tlemím jak malý dítě. A víte co? Je to fakt.

• 22.6.2014  22:14
    Jistě, pane premiére (TV seriál) (1986)

Mám ráda stejně jako Jistě, pane ministře.

• 22.6.2014  22:10
    Jistě, pane ministře (TV seriál) (1980)

Výborné. Mohla bych se dívat pořád.

• 21.6.2014  12:35

Za mě - skvělý díl. Vždycky uroním slzu.

• 15.2.2014  14:30

,,Kde jste se naučil střílet?" - ,,U sedmi statečných!"

• 8.2.2014  11:11

U všech Skotů! Krapet slabší jak jednička... ale opravdu jen krapet.

• 1.2.2014  13:57

Jeden z těch filmů, na který se člověk vždy rád podívá a který i v postupujícím čase neztrácí nic ze své kouzelnosti. Christopher Lloyd je u mě už od malička neskutečnej sympaťák a Michael J. Fox je v této roli naprosto super.

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39