Sexuální výchova - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

Jaj! Já se tak těším do Francie! :D Strašně se mi líbí, jak svou roli hraje herec, co hraje bývalého ředitele. Když se na něj koukám, úplně v něm vidím Adama a fakt se divím, že ho v tom krámě bývalá neobejmula, protože byl tak křehký, přesně jako umí být Adam. Snad mu to prozření mezi dveřma pomůže.

Ochránce - Andílek (2021) (epizoda)

Další případ k zamyšlení. Sice jsem Aleše Pelána chápala, o co mu jde, ale mnohem víc jsem chápala rodiče, které se bojí o své děti. Protože ať už je pozadí jakékoli, čin se stal. Popravdě si moc nedokážu představit, že je fakt reálný, že vám dítě kdokoli! pobodá ve škole a druhý den je tam zase, jakoby nic. Každopádně se mi líbí, že opět nemůžeme říct, že by to bylo černobílý a tvůrci nám nabízejí opravdu hodně pohledů na věc, které se bijou tak, že jednoduché řešení opravdu není možné najít.

Sexuální výchova - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

I když je to v Adamově lince až moc růžový, jsem jako mnozí ráda, kam se posouvá. Celkem mě baví i Otis a Ruby, na ni jsem zvlášť zvědavá. A mohli by někoho najít Rahimovi :D aby se tam objevoval víc. Chování Maeviny matky je přese všechno hnus. Spoiler!! Isaacovo přiznání mě překvapilo, asi nebude takovej křivák.

Sexuální výchova - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Bavila jsem se. Vypadá to, že kromě věčného Otis miluje Maeve, Maeve se líbí Otis, tam bude spousta novýho. Těším se.

Virgin River - Série 3 (2021) (série)

U třetí řady Virgin river jsem rozhodně strávila převážně příjemný čas a je fajn si ji nechat do pošmourného podzimního počasí. Člověk už ví co čekat, takže ho jen tak něco nevykolejí, nad hodně věcmi se pousměje a je připraven na prkenně vášnivé dialogy a patos. Pravda ale je, že pokud vás jen zajímá, co je s postavama dál a nechcete tomu obětovat 10 x cca 45 minut. Mrkněte prostě na poslední díl. Tam je vše a jako v jediným je i nějaký posun děje kupředu. V těch předchozích devíti dílech se děje spíš prd a je to prakticky jen o tom, že máte ty postavy určitým způsobem rádi, tak je šmírujete, jak se plácají převážně od ničeho k ničemu. Nepochybuji, že bude další řada, v tom posledním díle nechali všechno otevřený (posun od posledního dílu druhé řady asi deset cenťáků) a "zvrat" v úplném závěru se prostě musí dořešit. :D Divím se, že to ti herci ustáli. Já bych to asi nenatočila, protože bych furt musela brečet - smíchy.

Virgin River - Svatba, žádný pohřeb a dítě (2021) (epizoda)

:D :D :D Na konci jsem se rozesmála tak, že jsem se málem udusila. To víte, rýmečka, kašel jak tuberák. Tohle prostě nevymyslíš. SPOILER!! Fakt mi chcete říct, že si po x měsících nakráčíte na reprodukční kliniku a oni vám ještě v týdnu dají termín a jdeme na to? Tam se hodně kopou do zadku, že? Nehledě na to, že rozhodnout se během pěti minut jen proto, že ti to nakuká momentálně emočně velmi labilní ségra, která si tě tím chce jen přitáhnout znovu domů, není to, co by si člověk představoval u silné ženy, jak doktor Mel vykresloval. /// Hele... Prostě čeho je moc, toho je příliš a tohle tvůrci už fakt přepískli.

Virgin River - Slunce i vychází (2021) (epizoda)

Když nedělá pupínky Jack, dělá je Mel... hodně ohraný, trochu otrava. A "drsňák" Ricky je fakt otravná postava.

Virgin River - Život a smrt (2021) (epizoda)

Jsem jediná kdo chápe, proč se ze všeho Jack podělal do kalhot? Naštěstí mu jiná chytrá hlava přetlumočila, co u Mel nechtěl slyšet. SPOILER!! S Lily si nějak pospíšili. Krásná smrt.

Virgin River - Rozchod (2021) (epizoda)

Mít polovinu Jackových problémů, tak jsem u Chocholouška i bez minulosti v Iráku.