Co děláme v temnotách - Hostina (2019) (epizoda)

Zatím nevím, co si o tom myslet. Pár vtipných momentů to pro mě mělo, ale bylo jich málo a rozhodně mi pořádně nepolechtali bránici. Ale jsem optimistická, až (jestli) se mi postavy dostanou víc pod kůži, třeba to chytne nový rozměr. Film jsem neviděla.

Last Christmas (2019)

Já jsem zklamaná. První polovina se táhla tak, že jsem to radši někde na lavičce, kdy hlavní hrdinka pohlédne vzhůru na fešného Toma vypnula a nechala si zbytek na další den. Druhá polovina byla lepší, ale během druhého předání peněz mě trkla zápletka a já se z pocitu Jéé už chápu o co tam jde! dostala k A to jako fakt?. Kulisa vánočního Londýna a tři prd*le světýlek (v pořádku) byla pro mě tak nějak smutně bez skutečné vánoční atmosféry a celkově měl ten film opravdu divnou atmošku. Je plný divných figurek, není v něm nouze o WTF momenty a trapný vedlejší zápletky. Čekala jsem od toho mnohem víc a navíc - ten film prostě mohl být lepší a mohl být kouzelný, to mi nikdo nevymluví. A co nesnáším nejvíc, tak když je někde nevyužitý potenciál. Takže proto i to hodnocení. Btw: Asi si poslechnu víc z tvorby George Michaela! :D

Ochránce (2021) (seriál)

Ochránce se povedl. Je to seriál, za který se Česká televize rozhodně nemusí stydět, a který se podle mě vyrovná zahraniční tvorbě. Lukáš Vaculík super - i když na můj vkus velmi často valil oči. :D Hodně lidí píše, že si to pro sebe vlastně ukradl Řezníček. Uznávám, i jeho postava byla skvělá a rozhodně dokázal, že se umí vymanit z postav, které ho dlouho škatulkovaly. Líbila se mi neokoukaná Iveta Dušková. Skvělá volba.

Ochránce - Tichá dohoda (2021) (epizoda)

Důstojné zakončení skvělého seriálu. Pelán dostává pecku mezi oči a mnohé si uvědomuje. Nicméně to gró jsem viděla v jedné z posledních scén. ,,Víte kolik je článků o pádu vlády? 27. Kauza Pelán? Mě už v tuto chvíli už řešit nemusíte. Já už nikoho nezajímám. Ani Bekovou." A tak je to dnes bohužel se vším.

Ženy v běhu (2019)

Ženy v běhu mají v tom našem českém rybníčku dobrou pověst. Mají i dobré herecké obsazení. O to víc mě překvapilo, jak je to celý děsně prkenný a to včetně hereckých výkonů. 2,5*

Jiná liga (2020)

I když přivřu oči nad tím, že se první třetinu chová hlavní hrdinka jako řádný (a nesympatický) psycho, celý mi to přišlo jako vlhký sen romantické třináctky. Nezlobte se na mě. Celkem to zachraňuje vizuál a skutečnost, že hlavní hrdinka nezůstane nesympatickým psychem celou stopáž, ale posléze budí spíš soucit.