Anna Nicole Smith: Neznáte mě (2023)

Kdyby byl býval staroušek Marshall o dvacet, třicet let mladší, mohl z toho nejspíš být i happy end. Přišlo mi, že po setkání s otcem to s ní šlo už jen z kopce, protože ztratila i poslední iluze. No konec dokumentu tomu dal na prdel, protože... čemu teda věřit, že. Cílevědomá Vicky měla každopádně zajímavý život, řekla bych, že i z velké části podle svých vysněných představ. Jo a určitě bych to o pár desítek minut zkrátila.

Ant-Man (2015)

Nejradši bych dala tři a půl, protože Paul Rudd je jako Ant-Man fakt sympaťák a Evangeline Lilly jako Hope tajemná jak hrad v Karpatech, ale místy se ten film prostě táhnul a ztrácel spád.

Arabela (1980) (seriál)

Jako malá jsem ten seriál milovala a těšila se na každý díl. Takže se Vám to, pane Vorlíčku, nejspíš povedlo!

Arnold (2023) (seriál)

S ubíhajícími minutami tohoto dokumentu jsem přestávala přemýšlet o Arnoldovi, a začala přemýšlet o tom, jak je Amerika šílená. Chci být nejlepším kuturistou, jasně. Chci být hercem - najdu se v určitých rolích a jsem v nich skvělej... a pak chci být politik. Vím o tom hovno, ale lidi mě znají z akčních filmů, mám známej ksicht, to prostě dám! Amíci chtějí divadlo a příběh za každou cenu. Jakmile máš příběh, máš skoro vyhraný. A Árný ten svůj prostě uměl/umí prodat. Netušila jsem, jak moc cílevědomý člověk je, a i když v mládí vypadal, že neumí do pěti napočítat, tak byl lišák kulišák, který se dokázal velmi brzy finančně zabezpečit a nespoléhal na trochu toho pokakanýho štěstíčka. Má tah na branku a vize, které ho neopouštějí ani v pozdějším věku. Jo, má pravdu, on fakt do Ameriky patří.

Arthur (2011)

Myslela jsem, že to bude větší chujovina a docela jsem se bála, že to bude plný nechutností. Ale nebylo. Nicméně proč se tomu propůjčila Helen Mirren moc nechápu.

Arthur & George (2015) (seriál)

Hele... já bych to taky ráda udržela v těch červených číslech, ale pokrytecky k tomu nepřispěju. První díl sliboval libovou podívanou, ale druhé dva díly mě vůbec nenadchly. Je to pěkný počin, zfilmovaný podle knihy a dokonce i skutečné události (což může být pro některé plus), dobře natočený, s dobrými lokacemi a kostými. Nicméně dost možná by stačily jen dva díly a větší snaha udržet tu atmosferičnost prvního dílu.

Arthur & George - Episode 1 (2015) (epizoda)

První díl přináší hlavně vydařenou atmosféru. A hodně otázek. Milostná linka v mých očích nezačala úplně šťastně, protože mi přišlo, že tančili na hrobě ještě "nevychladlé" manželky. Zatímco A. C. Doyle v podání Martina Clunese je (až na tu milenku) sympaťák, u George (Arsher Ali) si nejsem zcela jistá, co čekat.

Arthur & George - Episode 2 (2015) (epizoda)

Druhý díl je o dost slabší než ten první. Skoro nic se v něm neděje, až na tu milostnou linku, které fakt nedokážu fandit.

Arthur & George - Episode 3 (2015) (epizoda)

Třetí díl byl lepší jak druhý, ale rozhodně ne tak dobrý jako první.Navíc... Georgovi mi nešlo moc fandit, protože i když se mu stalo příkoří, což nepopírám, tak to nebyla nijak zvlášť sympatická postava. A Artur s Woodym to zkrátka neutáhli.