Otcem na poslední chvíli (2014)

Jak udělat zase jinou romantickou komedii? Nechme hlavnímu hrdinovi zrasovat koule fretkou! Jo, od toho už se dá odrazit! No... tenhle film stojí na úsměvu Matthiase Schweighöfera a za to ta čtvrtá hvězda. Isabell Polak by se měla nutně začít jinak líčit. Já se bavila. Hlavní hrdina byl fešák, divnej brácha blázen tak akorát. Jasně, bylo to bláznivý tím německým způsobem, ale řekla bych, že na dost snesitelné úrovni... kratičká linka z minulosti byla hodně laciná a fakt blbě natočená. Hmm... už jsem psala, že je Matthias Schweighöfer FAKT fešák?

Doktor Martin - Řidička pana McLynna (2009) (epizoda)

Už to chce pořádný vzrůšo. Tahle série mě zatím vůbec ničím nezaujala (kecám, snad jen novou postavou Edith, která určitě zamíchá kartami... ale už tu máme čtvrtý díl a tvůrci ji pořád drží na uzdě, což je škoda).

Doktor Martin - Neklidně spočívá hlava (2009) (epizoda)

Louisu nám trochu rozpačitě opět zaměstnali a vypadá to, že Edith dostane více prostoru. Proč ne, v tomto díle byla rozhodně sympatičtější, než v tom předchozím. Asi bude stejně "divná", jako milý pan doktor. :-)

Doktor Martin - Snáze čelit zlu, které známe (2009) (epizoda)

Po třech sezónách mě ten změněný dabing kapku rozladil. Ale co už. Jsem ráda, že to vůbec je. Doktor chce od vidláků vypadnout a tak si namlouvá nemožné. Osud ho však stejně nenechá. Jsem moc zvědavá, jak to bude pokračovat.

Korunní princ (2015) (TV film)

Za mě spíše ne. Dnes je tomu potřetí, co jsem se na to zkusila podívat. Vždy se zaseknu na pocitu, že další pohled ala dement Patrika Děrgela už asi nedám (nevím jak výstižněji to napsat) a to i ve chvíli, kdy je "při sobě", nebo že Kryštof Hádek už více přehrávat nemůže. Pohádka má 92 minut, pro mě má pocitově asi tři hodiny. Takže si říkám... už to končí? Ne? Proč? .... Už?... Ne. Hm... kde je ten mobil? // 22.12.2020 Musím zvýšit hodnocení, nevím, asi změna vzduchu. Tento rok jsem si tuhle pohádku užila a dokonce i ten, podle mého dřívějšího já, přehrávající Hádek mě moc bavil. Ale Patriku Děrgelovi a jeho pohledům jsem na chuť pořád nepřišla.

Děsnej doják (2006)

Fakt jsem si nepamatovala, že to byla až taková k*kotina a že to bylo místy faaakt hodně nechutný. Hvězda za Alyson Hannigan u které fakt nechápu, proč do toho šla (do parodie jo, ale proč s takovou úrovní).

Poslední Mohykán (1992)

Navždy mám v sobě z tohoto filmu tři věci, které věřím, že do smrti smrťoucí nezapomenu. Scéna se skalpováním, závěrečná scéna na skále, hudba.

Moderní Popelka (2004)

Ve své době jsem to viděla asi třikrát. Jenom kvůli Murrayovi... no vkus se může časem hodně měnit. :-) Teď se tomu musím trochu smát. Popelka nahodila teenage kabát a možná právě teenagerům to ke štěstí stačí. Mně už dnes rozhodně ne. Tak dvě za to, že podle mě je cílový divák uspokojen. ;)

Doktor Martin - Série 3 (2007) (série)

Třetí série se zabývá opravdu převážně vztahem doktora a Louisy. Vše pomalu vrcholí (se všema zatáčkama a karambolama), až k té největší slávě. Většinou jsem se doopravdy bavila. Asi zatím z těch viděných sérií nejvíc. A moc se těším na další!