Moje rodina - Poslední večeře (2001) (epizoda)

,,Můžeme tedy přistoupit ke zpovědi?" - ,,Ano." - ,,Upřímně řečeno, já si nejsem moc jistá jako se to dělá. Znám to z filmů.." - ,,Řekněte mi jaké máte hříchy a já vám uložím pokání. Tak třeba... brala jste jméno Boží nadarmo? Nebo měla jste nečisté myšlenky?" - ,,Jistě ale proto tu nejsem!"

Moje rodina - Škoda, že byla děvka (2001) (epizoda)

,,Tak hele! Rodina Harperů není nudná. Věděl jsi, že po tvém pradědečkovi málem pojmenovali jeden uzel? No jo! Harperův uzel! Tam kde normálně králík oběhne strom šup do nory a zas oběhne strom, u Harperova uzlu králík oběhne strom šup do nory na strom střed s králíkem v opačném směru pam wau! Byl to šlágr! Než se Albert Munchkin na své svatbě zadusil. Hm.. jo... každý věděl, že se zalkl plněným vajíčkem, ale kdepak... tamní zlí jazykové to hodili na uzel. Nemilostrdný business. Galanterie!" - ,,.............promiň tati, řekl jsi něco po větě: Harperové nejsou nudní?"

Moje rodina - Klenot od Cartiera (2001) (epizoda)

,,Nuže.. ohromil jste mě pane...." - "James." - ,,James James?" - ,,Ne. Jen James. Jako Madona. Nebo Satan."

Vánoční skřítek (2003)

Děsná chujovina. Jestli tohle u někoho navodí vánoční náladu, tak palec nahoru. Nicméně lhala bych, kdyby tvrdila, že jsem se nezasmála. Hvězdu nahoru za blonďatou Zooey a nerudného otce v podání Jamese Caana. Na ty dva se doopravdy dalo dívat... zkrátka Will není můj šálek čaje.

Moje rodina - Lásky čas (2001) (epizoda)

,,Je fajn vědět, že kdybych kdykoliv potřeboval seš vždycky tady! Jinej by radši utek než...." ;)

Moje rodina - Malovat či nemalovat? (2001) (epizoda)

,,Když jsem mluvila s Janey, jakoby ze mě vycházel hlas mojí matky. Vymítač ďábla. Tohle nesmíš děláát! Tohle nenós. Kde ses courala! Nikdo tě nebude mít rád, když se nebudeš česáát bllaééé!" - ,,A tímhle hlasem jsi mluvila?"

Maskovaná milenka (1940)

Milý a velmi naivní historický romantický příběh natočený ve čtyřicátých letech. Těžko říct, jak dalece se drží předlohy, neb jsem ji nečetla. I přes jasná klišé a průhledný příběh jsem se nenudila.

Moje rodina - Výlet na pohřeb (2001) (epizoda)

Když jsem tuhle epizodu viděla poprvé, tak jsem prskala smíchy. Podruhé, když už víte co čekat, to není ono. Ale i tak jsem se hodně pobavila.