Doktor Martin - Série 1 (2004) (série)

První série je příjemným úvodem do seriálu. Sice je to poklidné, ale musím se přiznat, že člověka mé povahy často štvali starousedlíci snad více jak nebohého doktora. Ten je sice kapku jiný, ale sympaťák!

Doktor Martin - Zlá krev (2004) (epizoda)

Ta konečná byla vážně vtipná. Čekala jsem to asi stejně tak jako Louisa. :-)

Rudý kapitán (2016)

Já moc nevím, co k tomu napsat. Většinu filmové stopáže jsem moc nechápala, o co jde, nebo jsem nechápala proč. Hlavní hrdina Richard Krauz, ač obsazen sympatickým hercem, byl skoro pořád na přesdržku. Závěrečkou vlakovou "honičku" jsem vůbec nepochopila v tom smyslu, že jsem ani nepoznala, že někdo před někým utíkal (myslela jsem, že jdou "utíkají" spolu) a proto mě závěrečná věta Edy trochu dostala a pořád přemýšlím, jestli jsem viděla dobře. nebo to bylo myšleno jinak. Ke konci jsem se nudila, spíš než na děj jsem se začala soustředit na myšlenku, jestli se zvednout a dojít si pro mobil. Zajímalo by mě, jaká je kniha a jestli je i v ní hlavní hrdina takový. Na druhou stranu jsem ráda, že se pokoušíme (nebo Slováci?) o takový filmy, i když to třeba moc nevyjde. Atmosféra, hlavně zezačátku, nebyla zase tak špatná... jen mám pocit, že tu prostě dost haproval scénář.

Wind River (2017)

Wind river vyniká svojí atmosférou. Ta se vážně povedla. Taky sympatickým výběrem herců i tím, jak své role zvládli zahrát. Zbytek je bohužel jen průměr průměr průměr. Příběh a zápletka jsou opravdu velmi jednoduché. Hlavní hrdina Cory Lambert je typický good guy, který všechno zmákne. Agentka FBI nezvykle držící se vzadu, a taky klaďaska celým svým srdcem. Příběh nenudí, to bych lhala, dívá se na to dobře, ale pocity po dodívání jsou velmi smíšené. Více o tom, co v tom filmu haprovalo se rozepisovat nebudu, v těch 710 komentářích, co tu doposud jsou je toho opravdu hodně. Shrnula bych to tak, že film nenaplnil mé očekávání, ale rozhodně na zalepení jednoho večera můžu doporučit a hlavně nenudil.

Doktor Martin - Gentlemani (2004) (epizoda)

V tomto díle mi vesničtí obyvatelé pili krev snad více, než doktoru Martinovi jeho asistentka. Jak si pak člověk má tu podívanou užít?

Doktor Martin - Kdo je Bodmin? (2004) (epizoda)

Já bych kvůli tomu výhledu taky zůstala :D První díl nabízí příjemnou podívanou, jsem zvědavá, co bude dál. Hlavní hrdina rozhodně zaujme jak zevnějškem, tak ne zrovna sluníčkovou povahou.

Který je ten pravý? (2017)

Z názvu jsem čekala něco úplně jiného. Tohle bylo hlavně hodně nudné, označení za komedii je dost mimo. Tento film se mi z hlavy pomalu vypařuje už teď, pár minut po dodívání.