Tenkrát poprvé - Série 1 (2020) (série)

2.5.2020 Od nejosamělejšího kluka to začíná mít spád a já se vážně bavila. #teamBen V rámci svého žánru příjemná záležitost.

Tenkrát poprvé - Série 2 (2021) (série)

Jo jo, je mi přes třicet a bavím se u seriálu primárně určeného pro teenagery. A bavím se královsky. Tohle se Netflixu povedlo. Těším se na další řadu.

Tenkrát poprvé - Série 3 (2022) (série)

Třetí série se mi zdála slabší jak druhá. Ale ruku na srdce, fakt jsem se na ni těšila a měla celkem velká očekávání. Asi až moc velká. Těším se na čtvrtou, doufám, že bude. Asi SPOILER!! I když, jak to tak vypadá, Paxton nejspíš vypadává ze hry.

Tenkrát poprvé - Série 4 (2023) (série)

Čtvrtá sezóna se v lecčems opakovala. A to už člověka kapku nudí. Naštěstí jsou Devi, její máma a další postavy natolik zajímaví, že to pořád nějakým způsobem utáhnou, a i když to není stoprocentní, furt to baví. Milé zakončení.

Teorie tygra (2016)

No... ženský jsou tu vykresleny doopravdy strašně. A neunikla tomu ani ta jediná "normální", i když o tom lze nejspíš polemizovat, ale jelikož to tam nebylo řečeno celé, tak jí možná i křivdím. Narozdíl od mnoha zde hodnotících jsem nebyla z výkonu pana Bartošky nijak očarovaná. Postavy zde vykreslené mi vůbec nepřišly nějak nadsazené, bohužel jsou takových manipulátorů či diktátorů, jako byly přítomné dámy, plné ulice a člověk se ani nemusí moc rozhlížet. Ať už se jedná o ženy či muže. Takže pro mně dost hořký humor. Příběh měl hlavu a patu, i když jsem si říkala, proč to Bartoška alias Jan nechal zajít až tak daleko. Ale to nám zase vysvětlil Kozák, resp. jeho syn, že ano. :-)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Počáteční nadšení z tohoto seriálu vystřídalo postupné zklamání a pak jiskřička naděje v podobě nových postav. To, co se mi na BBT hned líbilo byli právě čtyři naprostí asociálové, do jejichž životů vstupuje světaznalá žena. Samozřejmě... postavy se musí vyvíjet, ale společně se svou cestou kupředu pro mě přestávají být zajímavé. Nicméně nebudu zapírat, že se jedná o kvalitní a nadprůměrný počin, takže pod čtyři hvězdy nemůžu jít.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Moje první setkání s Terminátorem, pěkně rovnou s dvojkou, po ehm... 26 letech od natočení. Když tady koukám na to samý pěti popřípadě čtyřhvězdičkový hodnocení, tak musím říct, že prostě půjdu s davem. A moje hodnocení rozhodně není nějaký nostalgický plácání, prostě to funguje i v roce 2017, je se na co dívat, a to i přes děsně nesympatickou hlavní hrdinku a pár blbostí.

The Circle Brazílie (2020) (pořad)

Po prvním The Circle jsem dala šanci i Brazilcům a bavila se +/- stejně. Akorát tady jsem měla míň oblíbenců. Luma mě bavila od začátku do konce a moc jsem jí přála výhru. Fajn byla i Marina. Musím říct, že tam byly fakt krásný holky - na Ray jsem mohla oči nechat, když přicházela do Kruhu :D Taky se mi líbilo to propojení Brazilců s hudbou, jak začli hrát tak kroutili svýma zadkama všichni bez rozdílu.