Agatha Christie's Poirot - Tragédie v Marsdonu (1991) (epizoda)

Neřekla bych to, ale přece jen se našel díl, který jsem ještě neviděla! A jaké to bylo příjemné překvapení, protože tohle je můj šálek čaje. Prostředí velkého domu a zahrady, duchové a lehce protivný Poirot, krásně ješitný a prostě k pomilování.

Agatha Christie's Poirot - Únos Johnnieho Waverlyho (1989) (epizoda)

V tomto případě je škoda opravdu snadno prohlednutelné zápletky, i když provedení samotného činu je vskutku jednoduché a originální :-) Jinak se jedná o o klasicky velmi pěkně udělaný díl s krásnými exteriéry i interiéry. Pastva pro oči u duši. (3. díl)

Agatha Christie's Poirot - Vánoce Hercula Poirota (1994) (epizoda)

Velmi příjemný díl, prodchutý vánoční atmosférou a s velmi zapeklitou vražednou záhadou. Pan Suchet tentokrát v kombu s Philipem Jacksonem alias inspektorem Jappem.

Agatha Christie's Poirot - Viděla jsem vraždu (2010) (epizoda)

Suchet + Wanamaker + Halloween. Za mě tam ani ta vražda být nemusí, já chrochtám blahem. Počáteční strašidelnou dětskou párty miluju. Skvělá atmosféra.

Agatha Christie's Poirot - Vražda Rogera Ackroyda (2000) (epizoda)

Pustit si to a být tak naivní, že u toho uvařím? Pár minut mi trvalo, než jsem si uvědomila, že ten bělovlasý pán jsou vlastně pánové dva! ale jsou si fakt podobní, což? Hercule se nám v důchodu dává na zahradničení a mění se nám dabing. I když i v této verzi jsem si zvykla. Díl je standardně velmi dobrý.