Válečný kůň (2011)

Spielberg opět vytvořil poctiví film, který ovšem divákovi moc nenabídne. Je to převeliká škoda, podle mě měl War Horse velký potenciál, který nenaplnil. Filmu zřetelně něco chybí, ovšem co to je, to si nedokážu troufnout. Nějaké to kouzlo, které u Spielbergových filmů bývá, zde bohužel není. Jinak skvělá atmosféra a sympatičtí herci a to nemluvím o tom koníkovi. Takže mě tento snímek vysloveně nezklamal, ovšem chybí tu ten X faktor.

Všemocný (2011)

Slyšel jsem na tento film od svých přátel samou chválu. Ano, není to až taková ztráta času, ale rozhodně to není majstrštik. Takový film si můžete pustit jenom jednou a to ještě u pivka po sobotním obědě. Opravdu to žádný zázrak není. A originální? No to v žádném případě. Jestli někdo kouká na nějaké ty scifi seriály, věřím tomu, že to bude více dramatické s oblíbeným seriálovým hrdinou.

Camelot (2011) (seriál)

Dal jsem si to celé a myslím, že poslední díly vynahradí tu obyčejnost prvních dílů. Zkrátka průměr, plus již několikrát zmíněné kozičky Evičky.

The Inbetweeners (2008) (seriál)

Vše už tu je řečeno, plus vynikající soundtrack.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Nejslabší díl, takový holocaust svých oblíbenců jsem opravdu nečekal.

2. světová válka: Ztracené filmy (2009) (seriál)

Musím uznat, že je tento dokument trochu chaotický, ale po 3. díle se to dalo v pohodě sledovat. Jinak šlo určitě o hodně zajímavý dokument. Můžeme například porovnávat s Apokalypsa: 2. světová válka, ta je o dost lépe shrnutá a také se člověk více dozví. Zde je oproti tomu chaotické přelínání z fronty na frontu, z příběhu na příběh, ale zase ty příběhy lidí jsou hodně zajímavé. Jinak je pravdou, že se většina příběhů (záběrů) točí okolo pacifické fronty. Škoda, že do tohoto dokumentu nezahrnulo i ruské tažení. (Tam mohlo být poctatně více zajímavých příběhů.) Z dílů samotných bych mohl vyzdvihnout nad ostatní jen ten poslední díl. V něm všichni, kteří vypráví své příběhy došly ke stejnému závěru.

Assassin's Creed: Embers (2011)

Tohle snad musí chytit za srdce všechny, kteří hrály ty dlouhé hodiny hru Assassins Creed. Jeden krásný příběh končí a snad další začíná. Requiescat In Pace Ezio Auditore da Firenze.