ClimbVibe

okres Hradec Králové
animátor

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 15.5.2016  09:58

Některé skeče si nezadají se scénkami od Z.Trošky. Dvě hvězdy za to, že kdysi Sklepáci dělali skvělé věci, nekorektní a absurdní humor a měli nadhled jako málokdo.

• 16.1.2016  01:49

Těžko popsat jak na mě Revenant zapůsobil. Vidět takovýto syrový dobrodružný film je tak trochu splněný sen. Přímočarý děj, neskutečné scenérie, uvěřitelné herecké výkony, atmosféra, hudba. Jak šel Birdman totálně mimo mě - Revenant je pravý opak.

• 16.1.2016  01:46

Baarová je nepochybně extra námět - dokument o jejím životě už z principu nemůže být nudný. Když odhlédnu od toho, že film vznikal neskutečně dlouhou dobu a je v něm pár faktických chyb - pořád je to neskutečně silné.

• 16.1.2016  01:04

Lapil mě hned prvním záběrem s úžasně dramatickou hudbou. Nesmírně ukecaný film, který mě ale ani na chvíli nenudil. Výborná atmosféra, herci, kamera. Nevím jestli v tomhle snímku skládá Tarantino víc poctu westernům nebo Hercule Poirotovi. Tak či tak - je to za jedna.

• 16.1.2016  00:49
    Dredd (2012)

Kvalitní svižné nekompromisní béčko.

• 16.1.2016  00:37

J.J.Abrams konečně vrátil Star wars tam kde byly naposledy v 80.letech. Možná úlitba fanouškům, každopádně zábavná podívaná, která má výborný rozjezd a famózní finále.

• 16.1.2016  00:24
    Fair Play (2014)

Povedené dobové drama. Film má barvu a náladu, hlavní představitelka je fotogenická a děj příjemně plyne.

• 16.1.2016  00:17

Karel Zeman je bezpochyby top naší kinematografie. Jeho vrcholné snímky stárnou velice pomalu, protože poezie z módy tak nějak nevychází. Tento dokument je oslavou jeho nápaditosti a pracovitosti. Sestavený je citlivě a potěšil mě i nápad konfrontovat studenty filmové školy s jeho trikovými postupy. To že v dokumentu mluví i Gilliam či Burton příjemně zvedá kredit celému snímku. Paráda.

• 15.1.2016  23:53
    Pocahontas (1995)

Ten námět mi k Disney produkci moc nepasuje. A zatímco Lví král byl spíš pro kluky, Pocahontas potěší určitě víc holky. Každopádně výsledný mix krásné kresby a animace, krátkých songů a veselých zvířátek opět funguje.

• 15.1.2016  23:45
    38 (2014)

Silný dokument o jednom z nejlepších hokejistů Slovenska. Zábavně podaný, obsahující zřejmě vše důležité z jeho kariéry (takže tak trochu kronika slovenských hokejových úspěchů a neúspěchů). Konec samozřejmě velice emotivní.

• 31.12.2015  12:14
    Sto dvacet fórů Semaforu (TV film) (2014)

Velice příjemné překvapení - dokument o Semaforu, který není jen o vzpomínání, ale reflektuje i (hlavně) současnost.

• 30.12.2015  23:58

Pro ty co mají rádi Semafor tento film není úlet ani špatný snímek. Naopak - poetika Semaforu (80.let, kdy vzniklo duo Melicharová/Jonáš) je tu velice hezky převedená na filmový pás. A ačkoliv se děj dá shrnout jednou holou větou, tak je plný výborných písniček a slovních gagů. Asi ne pro každého, ale pro mě oblíbený snímek.

• 6.12.2015  16:33
    Zmizení (2013)

Napínavá krimi, zajímavá hra s divákem. Ačkoliv Gyllenhaal a Jackman hrají jako o život - nejvíc si budu pamatovat chmurnou atmosféru a výrazivo Paula Dana.

• 6.12.2015  16:29
    Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho (divadelní záznam) (1991)

Jedno z nejlepších divadelních představení co jsem viděl. V této verzi se potkalo skvělé obsazení - těžko někoho vyzdvihovat.

• 21.11.2015  21:23
    The Prodigy - Warrior's Dance (hudební videoklip) (2009)

Atmosferický klip, ze kterého by měli možná radost Týrlová a Zeman.

• 21.11.2015  21:21
    V hlavě (2015)

Docela risk. Risk, který vyšel. U Pixaru po delší době vzniklo něco hodně originálního a přitom vtipného a roztomilého. Komentovat technickou stránku věci (art concept, grafiku, animaci) nemá cenu - je to totální špička. Příběh je to zábavný v nejlepším slova smyslu a velice často jsem si říkal - to je dobře vymyšlené.

• 21.11.2015  21:16

Všichni volají po objektivitě, ale jak to v případě dokumentu o politikovi udělat? Jak to udělat v případě Babiše? On sám by nejraději seděl před kamerou bez oponentů a povídal nám příběh o tom jak tu všechno vybudoval holýma rukama a všichni ostatní lžou. Když pominu výpovědi Rady, Slonkové, Kasla, rozvědčice Kleslové, loutky Krnáčové - nejvíc vypovídající je Babiš sám o sobě nebo při kontaktu s lidmi. Řeč těla a očí, slova - to všechno v tomhle dokumentu je a proto je objektivní. Každý si tak může položit otázku jestli této politické superstar věří nebo ne.

• 17.11.2015  22:56
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Kdo má rád Zachraňte vojína Ryana - ten si rozhodně přijde na své. Bojové scény jsou špička, charaktery a dialogy rozhodně nenudí.

• 17.11.2015  22:53

Těžko nedoporučit. Naposledy jsem byl takhle nadšený z Leviathana, kde taky vše fungovalo na jedničku.

• 12.11.2015  22:26
    The Prodigy - No Good (Start The Dance) (hudební videoklip) (1994)

V roce 1994 jsem viděl kousek nějaké německé hitparády, kde v černobílém klipu tancují lidé v jakémsi sklepě na jakousi dunivou hudbu, plnou bušení a kovadlin... No, proč to nepřiznat - láska na první pohled a poslech. Objevil jsem pro sebe nejlepší kapelu teenage let (od té doby už jsem žádnou neoznačil za nejoblíbenější) a tenhle klip je totální kult s nádhernou atmosférou. Start the dance!

• 12.11.2015  22:22
    The Prodigy: Smack My Bitch Up (hudební videoklip) (1997)

Geniální otvírák z "The fat of the land" dostal jako bonus tento třaskavý klip. Nepřipadá mi kontroverzní, ale rozhodně originální, s fajn pointou a hlavně velikým nadhledem. Jeden z nejlepších klipů 90.let.

• 12.11.2015  22:20
    The Prodigy feat. Sleaford Mods: Ibiza (hudební videoklip) (2015)

Určitě nejlevnější video co Prodigy kdy spáchali.

• 12.11.2015  22:16
    The Prodigy - Invaders Must Die (hudební videoklip) (2008)

Jedna z nejhorších skladeb Prodigy + klip o ničem.

• 12.11.2015  22:15
    The Prodigy: Wild Frontier (hudební videoklip) (2015)

Velice povedené video, pěkná animace loutek, divňácká atmosféra.

• 12.11.2015  22:14
    The Prodigy - Poison (hudební videoklip) (1995)

Tenhle track patří k mým nejoblíbenějším elektronickým skladbám vůbec (hlavně ale albová verze). Klip je správně temný a špinavý a předznamenává věci příští (Firestarter, Breathe).

• 12.11.2015  22:11
    The Prodigy - Charly (hudební videoklip) (1991)

Klasická skladba, příšerný videoklip. Skvělá kombinace.

• 12.11.2015  22:10
    The Prodigy - Girls (hudební videoklip) (2004)

Flashová podívaná, kterou si znovu pouštět nemusím.

• 12.11.2015  22:08
    The Prodigy - Nasty (hudební videoklip) (2015)

Song Nasty mě příliš nebere, klip je ale docela fajn

• 31.10.2015  14:04
    Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

Cyklus, který měl mít maximálně 3 série. I přesto si dokáže udržet pozornost do posledního dílu a to zejména díky skvělým hercům (hlavní role jsou svěřovány čistě jen "krásným lidem", vedlejší jsou pro průměr), dobré režii, kameře a vtipům. U toho bych se rád zastavil. Scénář je totiž ukázkou naprosto profi práce. Postavy mají svoje pevně dané charaktery a scénáristé je rozhodně nešetří. Bree, Lynett, Gabrielle a Susan jsou pořád vystavovány situacím, které jsou všelijaké, ale nikdy ne nudné. Obdivuju kolik toho pro ně vymyslí, jen v rámci jednoho dílu - natož celého seriálu. A místy je to opravdu vtipné, místy napínavé. Emoce tu čekejte jen v menší míře, vše je tu nakašírované a život jako z pohádky (což vyžaduje velký divákův nadhled). První série je jednoznačně nejlepší, už díky originálnímu pojetí. Bohužel se tvůrci v dalších pokračováních jali opakovat naprosto stejný mustr (jeden zločin skončí, nahradí ho další záhada). Jestli vám tohle nevadí - užijete si docela dost zábavy. Dost lidí tu píše jaké postavy měli rády, tak napíšu také svoji hitparádu: 1,Bree 2,Lynett 3,Carlos,Tom 4,Gabrielle 5,Eddie

• 31.10.2015  13:55

Pokud máte rádi American pie, mohla by vás potěšit i tahle blbina. Aneb v rámci "hloupých amerických komedií" prima zábava.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25