MOST! (2019) (seriál)

„Satira málokdy dokáže napravit. Proto nechť není pouze úsměvná, ale i sžíravá, aby hlupáky, které nemůže polepšit, aspoň poleptala.“ Percy Bysshe Shelley

Američtí bohové (2017) (seriál)

Ne, raději knihu!!! Američtí bohové trpí stejnou nemocí jako Hannibal. Jmenuje Brian Reitzell, David Slade, Bryan Fuller a další, které tyto dva projekty spojují. Raději budu 7 hodin a 56 min zírat do kaleidoskopu za poslechu mrouskání koček a pít u toho bolehlav, než další řadu tohoto...díla.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad) odpad!

Co dodat...dívám se na ostrov z jediného důvodu: je tam někdo, koho znám. Produkce svými zásahy ovlivnila a přeměnila strategickou a sociální hru v Ordinaci v Růžové zahradě.

Pasažéři (2016)

Kladné částí filmu: scéna v bazénu, vesmír (ten miluji na všechny způsoby) a Michael Sheen. Zhruba v polovině ale film můžete vypnout a dělat něco užitečnějšího.

Padesát odstínů temnoty (2017) odpad!

Velké díky všem návštěvnicím kina Atlas za skvělou atmosféru, už dlouho jsem se v kině tak nezasmála :)

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Ze skutečného příběhu Hugha Glasse zbylo asi jen to, že ho v lese napadl medvěd, tolik k "based on true story". Co mohlo být strhujícím příběhem o nezdolné vůli přežít v divočině a připomenutím faktu, že američtí trappeři dobře věděli, jak vysoká cena se musí občas platit, rozehrál Alejandro sice velkou podívanou, ale spíše jen předvídatelnou hru na pomstu. Asi jsem čekala něco jiného, kromě scénáře nemám totiž výtky k ničemu. Leo 100 %, Tom 101 %.